SON DAKİKA
hava
Google News

DUA VE DİRİLİŞ İLE

Son Güncelleme :

2018-02-07 20:14:39

/ 22241 kez okundu.

Halep: acı çaresizliğimizin, tükenmişlik hastalığımızın, yerlere serilmiş onurumuzun son portresi oldu.

Hilafet neden kaldırıldı sorusunun yanıtı bugün Ortadoğu’da kanla yazılıyor, görüyoruz, idrak ediyor muyuz?

Asrılara meydan okuyan ve her gün önceki güne göre daha güncel olan Kur-an-ı Azimmüşşan bizi uyarıyor:  “Andolsun ki biz, cinlerin ve insanların çoğunu cehennem için yarattık; onların kalpleri vardır; düşünmezler onunla; gözleri vardır, görmezler o gözlerle; kulakları vardır, duymazlar o kulaklarla.

Onlar dört ayaklı hayvanlara benzerler, hatta daha da sapıktır onlar. Onlardır gaflette kalanların ta kendileri.”   (A’raf 179) Allah muhafaza… En başta bizi Kuran’dan uzaklaştırdılar. Sonra bölük pörçük ettiler, Irkçılığı dayattılar, memleketçiliği dayattılar sonra... Bütün ümmeti düşman diye lanse ettirdiler.

Araplar düşman dediler, Araplara Türkler hain diye okuttular, Türklere Kürtler hain dediler, Kürtlere Türkler ırkçı diye ezberlettiler. Paylaştılar bizi efendiler; Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Tacikistan’a Rusya sızdı Fetöleşti.            

Irak, Afganistan, Suudi Arabistan, Sudan, Mısır, Libya, Ürdün, Nijerya, Bosna, Cezayir, Fas’ta… AB ve ABD Fetöleşti. Pakistan, Endonezya, Malezya, Yemen, Lübnan, Suriye’de… İsrail hamisi İran Fetöleşti. Kaldı ki zaten tümünün altından Siyonizm çıkıyor, Siyonizm, kölesi Emperyalizm kardeşliğinin tezahürü Siyoemperyal Truva atı modeli ile Ümmetin olduğu tüm bölgelerde Fetöleştiler. Ümmetin mevcut sosyolojik ve konjonktürel açıklamasıdır bu efendiler. İşte tamda burada odak problemimiz var.

Biz ABD, AB, Rusya, İran, Çin diye yakınıp dururken, aslında yanlış odaklanıyoruz. Bu Truva atı virüsünden kurtulmamız için Salih (a.s) Devesi antivirüsü ile İslam ülkelerine odaklanmamız gerekiyor. Hakeza, yıllarca İslam Konferansı Örgütünün genel sekreterliğini yapanlara bakın ve araştırın bunların hayatını.

Kalplerimizle düşünelim, Gözlerimizle görüp, Kulaklarımızla duyalım artık. Dirilelim, diriliş ile birleşelim, davamıza sımsıkı sarılalım. Siyoemperyal yapının fetöleştiği tüm İslam ülkelerinin dirilişine önayak olalım. Batı batı diye diye komik bir hal almaya başladık.

BAE, Suud, Ürdün, Malezya, Endonezya, Mısır… Neden Halep’i vurmayın diye tepki özürlüsü kalıyor. Bu ülke halklarına sorarsanız Halep için canları yanıyor, peki ya yöneticileri ?  Tüm İslam ülkelerinde fetöleşmiş yöneticilerin de temizlenmesi şart.  Diriliş ile,  Ümmetin onurlu duruşu ile,  Dava ile,  Dua ile,  Salih a.s Devesi Modeli ile…

YORUM ALANI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.