SON DAKİKA
hava
Google News

TARAFSIZ HABER GAZETESİ KUTLANIYOR

Kurulduğu günden bu yana asla sübjektif davranmayıp, objektif ve tarafsız haber anlayışını en büyük ilke edinen Tarafsız Haber Gazetesinin 10. Yıl dönümü ilgili gazetemize gelen mesajlar.

Son Güncelleme :

2024-02-11 02:52:06

TARAFSIZ HABER GAZETESİ KUTLANIYOR

Sayın: Cebrail Uyanık

Batman Tarafsız Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi

İlkeli, dürüst ve objektif bir anlayışıyla 10 yıldır Batman İlimizin gündemini sayfalarına taşıyarak yayıncılık yapan Batman Tarafsız Haber Gazetesinin 10. Kuruluş Yıldönümünü içten ve samimi dileklerimle kutlar, gazetenizin Batman halkına daha çok yıllar hizmet vermesi temennisiyle şahsınızda çalışanlarınıza selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.

İbrahim Halil Kırşan

TOBB Türkiye Madencilik Meclisi Başkanı

ÇİFTAY A.Ş İcra Kurulu Başkanı

+++++

Kaliteli ve tarafsız habercilik anlayışı içinde bölge haberciliğine üstün katkılar sağlayan Batman TARAFSIZ Gazetesi’nin 10. kuruluş yıldönümü nedeniyle emeği geçen bütün gazete çalışanlarını tebrik eder, Gazetenizin 10. Yayın yılını kutlarız.

Muhammed Arif ÇETİN

Milliyetçi Hareket Partisi Batman İl Başkanı

++++

Kuruluşundan bu yana ilkeli ve tarafsız yayıncılığı ile Batman basının da kendine etkin, saygın ve özgün bir yer edinmiş olan ve yayıncılıkta kendi ilkelerini oluşturmayı başarmış Tarafsız Gazetesi'nin kuruluş yıl dönümünü kutlarım. İmtiyaz sahibi Cebrail Uyanık ve çalışanlarına başarılar dilerim.

BATMAN MİLLETVEKİLİ

FERHAT NASIROĞLU

++++++

Batman’ın güzide günlük gazetelerinden Tarafsız Haber Gazetesinin yeni yayım yılını tebrik eder, imtiyaz sahibi Cebrail Uyanık başta olmak üzere, gazetenin çıkmasında emeği ve katkısı olan herkesi kutlar, nice yıllar diliyorum.

Hasan TANRISEVEN

Kırklareli Vali Yardımcısı

+++++

Batman Tarafsız Gazetesi'nin 10. Yılını canı gönülden kutluyorum. Özgün ve kaliteli çalışmalar yürüten ve her geçen gün basın da çığır açan çalışmalara imza atan Tarafsız Gazetesi tebrik ediyorum, yayıncılık hayatın­da başarılar diliyorum.

AK Parti Belediye Başkan Adayı

Adil Sebati CEYLAN

++++++

TARAFSIZ GAZETESİ 10 YAŞINDA

Tarafsız’ı tebrik ediyor, gazetecilik etik ve ahlakıyla dolu nice başarılı yılları diliyorum

Başta imtiyaz sahibi Cebrail Uyanık olmak üzere tüm gazete emektarlarına yerel basına verdikleri emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Hüda Par Merkez İlçe Başkanı

Cihad ALTUN

++++

Kaliteli ve tarafsız habercilik anlayışı içinde bölge haberciliğine üstün katkılar sağlayan Batman TARAFSIZ Gazetesi’nin 10. kuruluş yıldönümü nedeniyle emeği geçen bütün gazete mensuplarını tebrik Ederim. Bu duygu ve düşüncelerle, MÜSİAD yönetim kurulumuz ve Üyelerimiz adına Gazetenizin 10. Yayın yılını kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim

Saygılarımla…

İrfan ÖZDEMİR

Batman Başkanı

++++

Tarafsız ve objektif haber anlayışı ile durmadan üreten ve şehre enerji katkı sağlayan Batman Tarafsız Haber Gazetesi’nin 10’uncu yaşını kutlar, başarı ve devamlılık dilerim.

Nice 10 yıllara hep beraber.

Cemal KAYA

Petrolspor Basın Sözcüsü

+++++

Batman’ın haber anlayışına değer katan Batman Tarafsız Gazetesi, 10 yıllık yayın serüveniyle bizi gururlandırıyor. Gazetenin kamuoyu oluşturmadaki ilkeli ve objektif duruşunu devam ettirmesi, Batman basınının önemini bir kez daha gösteriyor. Bu özel gün vesilesiyle, gazetenin 10. kuruluş yıldönümünü kutluyor; sosyal ve kültürel yaşantımızda halkımızın duygularına tercüman ve düşüncelerine ses olması dileğiyle başarılarınızın devamını diliyorum.

Doğunun Nabzı Gazetesi & Haber Portalı

Mehmet Salih SEYHAN

+++++

Sayın Cebrail UYANIK

Batman Tarafsız Gazetenizin 9. yayın yılını geride bırakıp 10. yayın yılına girmesi nedeniyle sizi ve gazete çalışanlarını kutlar. Sizin şahsınızda size ve gazetenin her kademesinde çalışan tüm meslektaşlarıma başarılar dilerim.

Gazeteci

Fazıl SEZER

+++++

Sahipliğini Cibrail Uyanık’ın, Yazı işleri Müdürlüğü’nü Mehmet Çelik’in yaptığı Batman Tarafsız Gazetesi'nin 10’uncu yayın yılına girmiş olmasını en kalbi duygularla tebrik ederim. Halkın güçlü sesi ve objektif yayın ilkesiyle 9 yıldan bu yana Batman'a hizmet veren gazetenizin yayınına aynı misyon, güçlü kadrosu ve kararlılıkla devam etmesini dileyerek, yayın hayatınızda başarılar dilerim.   

Veysi DEMİR

Batman Bağımsız Gazeteciler Derneği Başkanı

+++++

Tarafsız Haber Gazetesinin 9. yayın yılını geride bırakıp, 10. yayın yılına girmesi nedeniyle başta imtiyaz sahibi Cebrail Uyanık olmak üzere gazete çalışanlarını kutlar. Tüm meslektaşlarıma başarılar dilerim.

Batman Gazetesi Ortaklarından

Melek BARIŞ

++++++++

TARAFSIZ GAZETESİ 10 YAŞINDA

İlimizde günlük olarak yayımlanan Batman Tarafsız haber Gazetesi, 9. yılını geride bırakarak, 10. yayın yılına merhaba dedi.

İmtiyaz Sahibi aynı zamanda Batman Basın Derneği Başkanı Cebrail Uyanık’ın yürüttüğü Batman Tarafsız haber Gazetesinin 10. Yılını kutlar, tüm çalışanları tebrik ederiz.

BATMAN OLAY GAZETESİ

+++++

10. Kuruluş yıldönümünüz kutlar, gazetede emeği geçen tüm meslektaşlarımı tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Nizamettin İZGİ

Batman Gazetesi Ortaklarından

++++

İlimizin günlük gazetelerinden Tarafsız Haber Gazetesi, yayın hayatında 9. Yılını geride bırakarak, 10 yılına girmesi nedeniyle gazetenizin kuruluş yıl dönümünü kutlar, ilimiz basınına sağladığınız katkı ve hizmetlerinizden dolayı gazetede emeği geçen tüm çalışanları tebrik eder, başarılarınızın katlanarak devam etmesini dilerim.

Ramanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı

Ferzent Turan

+++++

Yayın hayatında 10. Yılını idrak eden TARAFSIZ gazetenizin kuruluş yıl dönümünü kutlar, İlimiz basınına sağladığınız katkılar ile şehrimizin sosyal ve kültürel hayatına sunduğunuz hizmetlerinizden dolayı başta şahsınız olmak üzere gazetede tüm emeği geçenleri tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Ahmet ALTUNÇ

Öz Sağlık İş Sendikası

Batman Şube Başkanı

+++++

Ulusal basının olduğu gibi yerel basının da, yerel yönetimler ve kamuoyunda önemi büyüktür. İletişimin ve toplum ilişkilerinin önemsendiği dönemimizde yerel basın, kamuoyu adına önemli bir işlev görmektedir. Tarafsız Gazetesi de; ilkeli, tutarlı ve objektif yayın anlayışıyla halkın sorunlarının tespit edilmesi, dile getirilmesi ve paylaşılması adına başarılı bir gazetecilik yapmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle Tarafsız Gazetesi’nin yayın yıldönümünü kutlar; başarılarınızın daim olması dileğiyle, şahsınıza ve tüm çalışanlara saygı ve selamlarımı sunarım.

Kadir NASIROĞLU

ERNAS GROUP

++++++

Nice 10. Yıllara

9. Yılını geride bırakarak, 10 yılına girmesi nedeniyle gazetenizin kuruluş yıl dönümünü kutlar. Batman Tarafsız gazetesinin emektar çalışanlarını tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

MİL-TARIM ORMAN SEN Genel Başkan Yardımcısı

Yılmaz YIKILMAZ

++++++

Tarafsız ve objektif haber anlayışı ile durmadan üreten ve şehre enerji katkı sağlayan Batman Tarafsız Haber Gazetesi’nin 10’uncu yaşını kutlar, başarı ve devamlılık dilerim.

Selman YAMAN

Sağlık Mahallesi Muhtar Adayı

++++++

Tarafsız Haber Gazetenizin 9. yayın yılını geride bırakıp 10. yayın yılına girmesi nedeniyle başta sahibi Cebrail Uyanık olmak üzere tüm gazete çalışanlarını kutlar, başarılar dilerim.

Cüneyt ARZIK

Avrupa Güzellik Salonu Sahibi

+++++

Batman Tarafsız Haber Gazetesinin 10.kuruluş yıldönümü kutlar, yayın hayatında başarılarının devamını dilerim.

Gazeteci Yazar

Aytekin Alptekin

++++++

Batman Tarafsız Gazetesinin 9. yılını geride bırakarak 10.yıl yayın hayatını Tarafsız, güvenilir, özgür habercilik anlayışı ile üstlendiğiniz görevlerinizi sorumluluklarını yerine getirerek, Batman halkına önemli bir hizmet veren. Bilgi ve bilgi dolaşımının büyük önem kazandığı günümüzde, kişiyle iletişim araçlarının başında gelen yazılı basının her türlü teknolojik gelişmeden faydalanarak, yayınlarınızı başarıyla sürdürmenizi saygılarımla arz ederim.

Spor Yorumcusu

Ahmet Öner

+++++

İlimiz basınına sağladığınız katkı ve hizmetlerinizden dolayı, Tarafsız Haber Gazetesin de emeği geçen tüm çalışanları tebrik eder, başarılarınızın katlanarak devam etmesini dilerim.

Abdurrahim VAROL

Varol Bilişim Sahibi

+++++++

Yayın hayatında 10. Yılını idrak eden, gazetenizin kuruluş yıl dönümünü kutlar, ilimiz basınına sağladığınız katkılar ile şehrimizin sosyal ve kültürel hayatına sunduğunuz hizmetlerinizden dolayı gazetede tüm emeği geçenleri tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Batman Gönüllüleri Platformu Dönem Başkanı

Tarık YAŞAR

+++++

Toplumun tarafsız ve doğru bilgi ihtiyacını karşılamada nice başarılı yıllar diliyorum.

DAVUT OKÇU

Kızılay Batman Şube Başkanı

+++++++

BATMAN TARAFSIZ GAZETESİ 10 YAŞINDA

İmtiyaz Sahibi Cebrail Uyanık’ın yürüttüğü Batman Tarafsız haber Gazetesi 9. yayın yılını geride bırakarak, 10. yayın yılına merhaba dedi.

Batman Objektif Gazetesi olarak, Batman Tarafsız Gazetesinin yeni yayın yıl dönümünü kutlar, başarılı yayın yılları dileriz. Tüm çalışanları tebrik ederiz.

Batman Objektif Gazetesi

Yüksel Çiftçi

++++++

Yayın hayatınızın 9. yılında göstermiş olduğunuz başarıyı yürekten kutluyorum. Nice yeni yaşlarınız olsun. 10. Yayın hayatınızda başarılar diliyorum.

Kudbettin BARLAK / Spor Yazarı

+++++

Batman Tarafsız Haber gazetesinin kuruluş yıldönümünü kutlar, güzel haberlerle dolu daha nice mutlu yıllar dilerim.

Saygılarımla,

Mert Aybars

MESE İletişim Danışmanlığı

+++++

Gazetenizin kuruluş yıldönümü münasebetiyle tüm gazete çalışanlarınızı tebrik eder, nice başarılı yayın yıllarınızın devamını dilerim. 

Uzm. Dr. Semih CANPOLAT

 Batman İl Sağlık Müdürü 

+++++

Senin önderliğinde kurulan Tarafsız Haber Gazetesi’nin 10. yıl dönümünü kutluyorum. Başarılarının ve özverili çalışmalarının meyvelerini görmek gerçekten harika. Bugün sadece bir başarı hikayesi değil, aynı zamanda azmin, tutkunun ve kalitenin bir simgesi. Gazetende geçen on yıl boyunca topluma değer katan haberler ve içerikler üretmeye devam etmen dileğiyle. İlerleyen yıllarda da başarılarının katlanarak artmasını temenni ediyorum.

Nurullah ÖKSÜZ

++++

Tarafsız Haber 10 yaşında

Kentte günlük olarak yayımlanan Batman Tarafsız Haber Gazetesi, 9. yılını geride bırakarak, 10. yayın yılına merhaba dedi.

Sahipliğini Cibrail Uyanık’ın, Yazı işleri Müdürlüğü’nü Mehmet Çelik’in yaptığı Batman Tarafsız Gazetesi'nin 10’uncu yayın yılını kutlar, tüm çalışanlarına başarılar dileriz.

Batman Medya Gazetesi İmtiyaz Sahibi

Ercan ARSLAN

+++++

Batman Tarafsız Haber Gazetesinin 10. kuruluş yıldönümü kutlar, yayın hayatında başarılarının devamını dilerim.

Yön Gazetesi İmtiyaz Sahibi

Ferit TUNÇ

+++++

Gazetenizin kuruluş yıldönümü münasebetiyle tüm gazete çalışanlarınızı tebrik eder, nice başarılı yayın yıllarınızın devamını dilerim.

BHA AJANSI VE Manşet Gazetesi Adına

Osman SEYREK / Gazeteci

++++

Yayın hayatınızın 9. yılında göstermiş olduğunuz başarıyı yürekten kutluyorum. Nice yeni yaşlarınız olsun. 10. Yayın hayatınızda başarılar diliyorum.

Nihat EKİNCİ -Yazar

++++

Tarafsız ve objektif haber anlayışı ile durmadan üreten ve şehre enerji katkı sağlayan Batman Tarafsız Haber Gazetesi’nin 10’uncu yaşını kutlar, başarı ve devamlılık dilerim.

Yıldırımlar Sigorta Yönetim kurulu Başkanı

Hüseyin YILDIRIM

++++++

Gazetenizin kuruluş yıldönümü münasebetiyle tüm gazete çalışanlarınızı tebrik eder, nice başarılı yayın yıllarınızın devamını dilerim.

Abdurrahman AVŞAR - Spor 72 ve Tarafsız Futbol Moderatörü

++++++

10. Kuruluş yıldönümünüzü kutluyorum. Batman’ın saygın basın kuruluşlarından olan Batman Tarafsız Haber Gazetesine emeği geçen başta siz olmak üzere ekibinize başarılar temenni ederek 10. yaşınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Nice yıllara.

Murat ÇETİN  

Peron Spor ve Baskı Merkezi

++++++

Yayın hayatınızın 9. yılında göstermiş olduğunuz başarıyı yürekten kutluyorum. Nice yeni yaşlarınız olsun. 10. Yayın hayatınızda başarılar diliyorum.

Arabulucu/ Avukat

Rıdvan OSMANOĞLU

+++++

Tarafsız ve objektif haber anlayışı ile durmadan üreten ve şehre enerji katkı sağlayan Batman Tarafsız Haber Gazetesi’nin 10’uncu yaşını kutlar, başarı ve devamlılık dilerim.

Nice 10 yıllara.

Batman Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı

Hasan ARGUNAĞA

+++++

Gazetenizin kuruluş yıldönümü münasebetiyle tüm gazete çalışanlarınızı tebrik eder, nice başarılı yayın yıllarınızın devamını dilerim. 

MAGEB İNŞAAT A.Ş YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Şehmus TEK

++++

Değerli Batman Tarafsız Haber Gazetesi çalışanları; Batman Tarafsız Haber Gazetesi’nin tüm çalışanlarını tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim. 10.kuruluş yıl dönümünüz kutlu olsun.

Nurullah BATAR

Çömçe Yönetim Kurulu Başkanı

++++++

Gazetenizin kuruluş yıldönümü münasebetiyle tüm gazete çalışanlarınızı tebrik eder, nice başarılı yayın yıllarınızın devamını dilerim. 

Özel Basut Koleji Yöneticisi

Günay BASUT

++++++

Batman Tarafsız Gazetesi'nin 10. Yılını canı gönülden kutluyorum. Özgün ve kaliteli çalışmalar yürüten ve her geçen gün basın da çığır açan çalışmalara imza atan Tarafsız Gazetesi tebrik ediyorum, yayıncılık hayatında başarılar diliyorum.

CVD ÖZEL EĞİTİM VE SAĞLIK LTD ŞTİ Yönetim Kurulu Başkanı

Cuma DİŞİKIRIK

+++++

Batman Tarafsız Haber gazetesinin kuruluş yıldönümünü kutlar, güzel haberlerle dolu daha nice mutlu yıllar dilerim.

Mali Müşavir

Temin ORHAN

+++++

Tarafsız ve objektif haber anlayışı ile durmadan üreten ve şehre enerji katkı sağlayan Batman Tarafsız Haber Gazetesi’nin 10’uncu yaşını kutlar, başarılar dilerim.

Zaman Elektrik Sahibi ve Raman Mahallesi Muhtar Adayı

Ahmet BOZKURT

+++++

Tarafsız ve objektif haber anlayışı ile durmadan üreten ve şehre enerji katkı sağlayan Batman Tarafsız Haber Gazetesi’nin 10’uncu yaşını kutlar, başarılar dilerim.

Gazeteci / Altan AYAZ

+++++

Tarafsız Haber Gazetesinin 10. Kuruluş Yıldönümünü içten ve samimi dileklerimle kutlar, imtiyaz sahibi Cebrail Uyanık başta olmak üzere tüm gazete çalışanlarına başarılar dilerim.

Gazeteci / Umut AYAZ

++++++

TARAFSIZ Gazetesi’nin 10. kuruluş yıldönümü nedeniyle emeği geçen bütün gazete mensuplarını tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Medical Point Hastanesi Müdürü

Hasan YILDIZ

++++

Batman Tarafsız Haber gazetesinin kuruluş yıldönümünü kutlar, güzel haberlerle dolu daha nice başarılı yıllar dilerim.

Gazeteci / Reşat YİĞİZ

++++

10. yılınızı gönülden kutlar, tüm gazete yayın ekibini de tebrik ediyorum. Yayın hayatınızda başarılarınızın daim olmasını diliyorum.

Eğitimci / Nevzat TUNA

++++++

Kurulduğunuz günden itibaren ilkeli, dürüst, nitelikli ve tarafsız gazetecilik anlayışını benimseyerek Batman halkının doğru habere erişmesinde edindiğiniz misyondan hoşnut duymaktayız. Gazetecilik mesleğinin beraberinde getirdiği zorlukları hiçe sayarak Batman’ın lehine olan her habere kaynağından ulaşma ve okuyuculara sunma yolunda göstermiş olduğunuz sorumluluk, gayret ve fedakarlıklarınız takdir etmekteyiz. Bilgi dolu haberlerinizden güven veren örnek gazetecilik anlayışınızdan tüm Batman halkı gibi üniversite olarak bizler de azami düzeyde yararlanmaktayız.

Tüm Batman halkının yanı sıra bizlere sunduğunuz nitelikli habercilikten dolayı gazetenizin tüm yöneticilerini ve çalışanlarını kutlar, Batman halkı ve üniversitemiz için önemli gördüğümüz Batman Tarafsız Haber Gazetesinin uzun soluklu bir yayın hayatının olmasını dileriz.

Prof. Dr. İdris DEMİR

Batman Üniversitesi Rektörü

+++

 

 

YORUM ALANI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.