ŞAHİN'DEN BATSO BAŞKANI'NA ZİYARET
Yukarı

ŞAHİN'DEN BATSO BAŞKANI'NA ZİYARET

HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin beraberindeki heyet ile birlikte Batman Sanayi Ve Ticaret Odası Yönetim Kuruluna yeniden seçilen Abdülkadir Demir ve yönetimini ziyaret etti.

ŞAHİN'DEN BATSO BAŞKANI'NA ZİYARET
Bu içerik 303 kez okundu.

Ziyarette HÜDA PAR heyetini Batman Sanayi Ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Demir ve yönetim kurulu kararı. Sıcak bir güç geçen ziyarette merkez sanayi alanlıdaki sıkıntı ve gelişmeler konuşuldu. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren BATSO Başkanı Abdulkadir Demir, HÜDA PAR Batman İl Davut Şahin ve heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Şahin, Batman'ın sanayi ihtiyaçlarının istenen düzeye çıkması için mülki amirlerin ve herkesin elden gelen desteği sağlamasını gerektiğini ifade etti.

Demir, Batman sanayisinin hak vereceği noktaya ulaşmak için ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini Belirtiyor.

"Halkımızın BATSO yöneticiliğinden beklentim var"

Batman Sanayi Ve Ticaret Odasını Başkan Demir ve yeni yönetimini tebrik etmek ziyaret etmek üzere onlara, söyleyen Şahin, "Batman'ımıza ve halkımıza hayırlı hizmetlere sebep ve yaratma kılsın. siyasilerin de yönetime destek olup yanlarında olması lazım. kullanım kullandı.

"Batman'ın zorluklarına bir bütün olarak sahiplenmemiz lazım"

HÜDA PAR Batman İl Başkanlığı olarak kurumlarımızı ziyaret edip diyalog içine giriyoruz. olarak sahiplenmemiz lazım. dedi.

"Batman sanayi alanında hak vereceği yere gelecek"

Ziyarette bir açıklama yapan BATSO Başkanı Abdülkadir Demir, "İl başkanımız ve yanına bizi ziyaret etmesinden dolayı kendilerini çok bekliyorum. Bu bizim üçüncü dönemimiz. şu anki sanayi durumu tabi ki yakışmıyor. Bunun için hem siyasi partilerimiz hem STK'larımız ciddi manada sarf ediyorlar. Umarım Batman hakkında hak vereceği yere gelecektir."

 

Etiketler: ŞAHİN'DEN BATSO BAŞKANI'NI ZİYARET
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.