ESNAF VE SANATKARLAR ODASI'NDAN SAĞLIK-SEN’E ZİYARET
Yukarı

ESNAF VE SANATKARLAR ODASI'NDAN SAĞLIK-SEN’E ZİYARET

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, Sağlık-Sen Batman Şube Başkanlığına seçilen İbrahim Halil Dursun ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ESNAF VE SANATKARLAR ODASI'NDAN SAĞLIK-SEN’E ZİYARET
Bu içerik 184 kez okundu.

Sağlık-Sen Batman Şube Başkanlığına seçilen İbrahim Halil Dursun ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi kendilerini tebrik etti.

Çiftçi, ziyaret nedeni ile yaptığı açıklamada, "Sağlık-Sen Batman Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu’nda Şube Başkanlığına seçilen İbrahim Halil Dursun ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İlimizin sağlık sorunlarını, beraber yapabileceğimiz program ve çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Sağlık Sen Batman Şube Başkanlığına seçilen İbrahim Halil Dursun ve yönetimini tebrik eder, başarılar dilerim. İlgi ve alakalarından dolayı da Sağlık-Sen ailesine teşekkür ederim." dedi.

Etiketler: ESNAF VE SANATKARLAR ODASI'NDAN SAĞLIK-SEN’E ZİYARET
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.