MÜJDECİ: ÜLKE TARİHİNDE BİR İLKE İMZA ATIYORUZ
Yukarı

MÜJDECİ: ÜLKE TARİHİNDE BİR İLKE İMZA ATIYORUZ

DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, ülke çapında seçimlere somut ve kapsamlı bir şekilde hazırlanan ilk parti olduklarını belirtti.

MÜJDECİ: ÜLKE TARİHİNDE BİR İLKE İMZA ATIYORUZ
Bu içerik 262 kez okundu.

Batman'da da sorunların çözümü için hazırlıklarını tamamladıklarını belirten DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, "Ali Babacan'ın önderdiğinde başlattığımız bu harekette seçime somut ve kapsamlı olarak tam anlamıyla hazır olan ilk parti olmanın gururunu yaşıyoruz. Türkiye'yi mutlu çalışanların, mutlu emeklilerin, mutlu gençlerin ve kadınların ülkesi yapmak için çalışmalarımıza hız kesmeyeceğiz. Ekonomik krizin 6 ayda çözülmesi, enflasyonun 2 yılda tek haneye düşmesi, mutlak yoksulluğun son bulması, yargının bağımsız olması, yolsuzlukların son bulması, görevden haksız yere ihraç edilenlerin görevlerine dönmesi, eğitimdeki vergilerin kaldırılması, internetin gençlere ücretsiz olması, mülakat sisteminin kaldırılması, yaşlı bakım sigorta sisteminin hayata geçirilmesi ve ihtiyacı olan vatandaşlarımıza asgari gelir desteğinin sağlanması ve ülkemizin tarım potansiyelinin artırılması için gübre ve yem parasının yarısının devlet tarafından karşılanması için Kazanan Batman Olsun, Oylar DEVA Olsun diyoruz." ifadelerini kullandı.

Etiketler: MÜJDECİ: ÜLKE TARİHİNDE BİR İLKE İMZA ATIYORUZ
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.