MHP’Lİ DEMİR “ÖĞRETMENLERİMİZ GELECEĞİN TEMİNATI VE ANAHTARIDIR”
Yukarı

MHP’Lİ DEMİR “ÖĞRETMENLERİMİZ GELECEĞİN TEMİNATI VE ANAHTARIDIR”

MHP Batman İl Başkanı Kerem Demir, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

MHP’Lİ DEMİR “ÖĞRETMENLERİMİZ GELECEĞİN TEMİNATI VE ANAHTARIDIR”
Bu içerik 140 kez okundu.

Öğretmenlerimiz geleceğin teminatı ve aydınlık yarınlarımızın tek anahtarlarıdır diyen MHP Batman İl Başkanı Kerem Demir; Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün 24 Kasım 1928 tarihinde Millet Mektepleri Başöğretmenliğini kabul etmesi sebebiyle Atatürk'ün 100. doğum yıl dönümü olan 1981 yılından beri her yıl 24 Kasım’da Öğretmenler Gününü kutluyoruz. İşte bu özel gün tüm öğretmenlerimize armağan edilmiştir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı bilgi ve beceriyle donatan, sevgiyle büyüten öğretmenlerimiz mesleklerin en yücesini icra etmektedir. Geleceğimizin omuzlarında yükseldiği öğretmenlerimiz bu kutsal görevi yurdun dört bir yanında fedakarca yapmaktadır” diye konuştu. 

“BÜYÜK ZAFERLER İRFAN ORDUSUYLA MÜMKÜNDÜR” 

Bir millet, irfan ordusuna sahip olmadıkça savaş meydanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse etsin, o zaferin köklü sonuçlar vermesi ancak irfan ordusuyla mümkündür. Bu ikinci ordu olmadan birinci ordunun elde ettiği kazanımlar sönük kalır diyen Atatürk’ün sözlerini hatırlatan Başkan Demir “Bu sebeple Türkiye’nin Cumhur ittifakıyla 2023 hedeflerine ulaşmasında, 2053 ve 2071 vizyonlarını hayata geçirmesinde öğretmenlerimizin çabalarının, emeklerinin çok önemli payı olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle; 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anarken, tüm öğretmenlerimizin “Öğretmenler Günü”nü en içten duygularımla tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.