SAHA ÇÖZÜM ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRİLDİ
Yukarı

SAHA ÇÖZÜM ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRİLDİ

CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar, Saha Çözüm Çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

SAHA ÇÖZÜM ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRİLDİ
Bu içerik 108 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Saha Çözüm Ekibinin yapmış olduğu 101 bin ev ve iş yeri ziyaretiyle Batmanlı hemşehrimizin yaşadıkları sıkıntılar tespit ettik diyen İl Başkanı Hüseyin Yaşar “Saha Çözüm ekibinin yapmış olduğu çalışmalar ile İle ilgili durum değerlendirmesi son dört ayda 101 bin hane ve işyerini ziyaret ettiniz, Tekrar halkımıza umut oldunuz. Yok edilen demokrasimiz için bizlere yeni bir umut oldunuz.

Türkiye’nin bütün sorunlarını çözmeye hazırlanan deneyimli ve birikimli dev kadromuz ile iktidara geldiğimizde bütün sorunların hepsini çözmeye söz veriyoruz. AKP iktidara geldiği zaman dünyanın ilk yirmisi arasında olan ve ilk on ekonomiye girmeye hazırlanan ekonomimiz birçok yönüyle bozularak iflas sürecine doğru götürülmüştür. AKP iktidara geldiğinde 2 liranın altında olan benzin ve mazot günümüzde 23-28 liranın civarına yükselerek 10-15 kat artmıştır.

Bozulan bu ekonomik dengeden dolayı elektrik, doğalgaz ve kömür fiyatları kat kat artarak vatandaşın alım gücünü tamamen bitirmiştir. Milyonlarca abone elektrik borcunu ödeyemediği için elektriği kesilmiş ve karanlığa mahkum edilmişlerdir. Bu yıl doğalgaz kullanacak vatandaşlar için kötü günler bizi beklemektedir. Milyonlarca üniversite mezunu önceden aldıkları KYK burslarını faizsiz olsa da geri ödeyemiyor. Bu durum ileride sosyal kırılmalara sebebiyet verebilecek bir sorun olarak görülmelidir. Biz iktidara geldiğimizde herkese eğitim alanına göre yapacağımız projelerde görevlendirmeler yaparak kazandıklarıyla geri ödemesini sağlayacağız. Böylece devlet ve toplumuyla barışık onurlu bir vatandaş profilinin yaratılmasını sağlamayı düşünüyoruz” dedi.

Yaşar, ülkemizin bütün sorunlarını yerinde ve zamanında tespit etmek için çalışıyoruz, iktidara geldiğimiz zaman mevcut sorunların çözümü konusunda kalıcı projelerimizi uygulayacağız, hiç bir vatandaşımız karamsarlığa kapılmasın Cumhuriyet Halk Partisi dün ve bugün olduğu gibi yarın da vatandaşlarımız ile iç içe olmaya devam edecektir dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.