ÜNİVERSİTE MAAŞ PROMOSYONLARINI HESAPLARA YATIRDI
Yukarı

ÜNİVERSİTE MAAŞ PROMOSYONLARINI HESAPLARA YATIRDI

Kurum içi halkla ilişkiler faaliyetlerine önem veren ve bu doğrultuda personelinin de ihtiyaçlarını hep göz önünde tutan Batman üniversitesi çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

ÜNİVERSİTE MAAŞ PROMOSYONLARINI HESAPLARA YATIRDI
Bu içerik 440 kez okundu.

Günün getirdiği ekonomik güçlükler nedeniyle personelinin refahını düşünen üniversite imzalanan protokol kapsamında maaş promosyonları kurum personelinin hesaplarına yatırıldı.

Üniversitede kurulan komisyon tarafından gerekli görüşmelerin yapılması sonucunda Yapı Kredi Bankası AŞ. Batman Şubesi arasında imzalanan protokole istinaden maaş promosyonları kurum personelinin hesabına yatırıldı. 17 Kasım 2022 tarihinde yapılan Üniversite Senato Toplantısına katılan Yapı Kredi Bankası AŞ. Batman Şubesi Müdürü Murat Şimşek, yaptığı açıklamada üniversitemiz yönetiminin olumlu yaklaşımlarının etkisi ile sürecin tamamlandığını dile getirdi.

Maaş promosyonu ödemeleri ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Üniversite Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, bu süre zarfında Rektörlük bünyesinde oluşturulan komisyonun banka yetkilileri ile diplomatik, düzeyli, sistematik ve beşeri ilişkiler kurmasıyla sürecin olumlu bir şekilde tamamlandığını belirtti.

Etiketler: Batman üniversitesi MAAŞ PROMOSYONLARI ÜNİVERSİTE MAAŞ PROMOSYONLARINI HESAPLARA YATIRDI Üniversite Rektörü Prof. Dr. İdris Demir
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.