ÖZHAN, KAYMAKAM ÖZTAŞ'A ÇALIŞMALARINI ANLATTI
Yukarı

ÖZHAN, KAYMAKAM ÖZTAŞ'A ÇALIŞMALARINI ANLATTI

Batman'ın Gercüş ilçesine bağlı Kayapınar Belde Belediyesi Başkanı Samir Özhan, İlçe Kaymakamı Muhammed Öztaş'a çalışmaları ve yaptıkları projeleri anlattı.

ÖZHAN, KAYMAKAM ÖZTAŞ'A ÇALIŞMALARINI ANLATTI
Bu içerik 248 kez okundu.

Gercüş Kaymakamı Muhammed Öztaş ile İlçe Jandarma Komutanı Eren Aksu Kayapınar beldesini ziyaret etti.

Kayapınar Belde Belediyesini ziyaret eden Kaymakam Öztaş ile İlçe Jandarma Komutanı Aksu'yu Belediye Başkanı Özhan karşıladı.

Öztaş ve Aksu'yu beldeyi gezdiren Kayapınar Belde Belediyesi Başkanı Özhan, yaptıkları çalışmaları ve projelerini anlattı. Kaymakam Öztaş ise Belde Belediyesi Başkanı Özhan'a çalışmalarında başarılar diledi.

Özhan, "Gercüş Kaymakamımız Sayın Muhammed Öztaş ve İlçe Jandarma Komutanımız Eren Aksu beldemizi ziyaret ettiler. Yapmış olduğumuz çalışmaları ve projelerimizi Sayın Öztaş'a anlattık. Beldemizde esnaf ziyareti de gerçekleştiren Sayın Öztaş'a ziyaretleri dolayısı ile teşekkür ediyorum." dedi.

Etiketler: ÖZHAN KAYMAKAM ÖZTAŞ'A ÇALIŞMALARINI ANLATTI
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.