REKTÖR DEMİR’DEN HASANKEYF MYO’YA ZİYARET
Yukarı

REKTÖR DEMİR’DEN HASANKEYF MYO’YA ZİYARET

​Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Hasankeyf Meslek Yüksekokulunu ziyaret ederek akademik-idari personel ve öğrencilerle bir araya geldi.

 REKTÖR DEMİR’DEN HASANKEYF MYO’YA ZİYARET
Bu içerik 239 kez okundu.

2022-2023 eğitim-öğretim yılına yönelik yapılan hazırlıkları, yıl içinde yapılacak çalışmaları ve okulun akademik ve idari gelişimini yerinde incelemek ve çalışmalarda gelinen aşamalar hakkında bilgi almak amacıyla Batman Üniversitesindeki akademik birim buluşmalarına devam eden Rektör Prof. Dr. İdris Demir, Hasankeyf Meslek Yüksekokulunu ziyaret ederek akademik-idari personel ve öğrencilerle bir araya geldi.

Akademik birimlere gerçekleştirilen ziyaretlerin amaç ve hedefleri hakkında konuşan Üniversite Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, tüm akademik birimlerinin 2022-2023 eğitim öğretim yılında öğrencilerimize nitelikli bir eğitim sunmaları için gerekli çalışmaları yürüttüklerini belirtti. Öğrencilerin daha iyi bir eğitim alabilmeleri için üniversitenin tüm birimleriyle sık sık bir araya geldiklerini ve istişareler yaptıklarını söyleyen Rektör Demir, bu buluşmaları sistematik hale getirerek sorunların yerinde tespit edilmesi ve çözümü noktasında daha hızlı adımlar atacaklarını kaydetti.

Hasankeyf Meslek Yüksekokulunda öğrenimlerine devam eden öğrencilerle de bir araya gelen Rektör Demir, yapılan çalışmaların görünürlüğünün artmasının sağlanması için personel ve öğrencilerle fikir alışverişinde bulunulduğunu, Batman Üniversitesinin fiziki altyapısındaki gelişmelerin eğitimde başarı oranlarını yükselttiğini sözlerine ekledi.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.