Atecmedya Bilgisayar İnternet Teknoloji Çözümleri...
Yukarı

Atecmedya Bilgisayar İnternet Teknoloji Çözümleri... / Bilgisayar - İnternet

Atecmedya Bilgisayar İnternet Teknoloji Çözümleri...
Atecmedya Bilgisayar İnternet Teknoloji Çözümleri... Atecmedya Bilgisayar İnternet Teknoloji Çözümleri... Atecmedya Bilgisayar İnternet Teknoloji Çözümleri... Atecmedya Bilgisayar İnternet Teknoloji Çözümleri... Atecmedya Bilgisayar İnternet Teknoloji Çözümleri...
  • BATMAN
  • Adres Meydan Mah. 2000 İş Merkezi Kat:3 No:306 Merkez / BATMAN
  • Telefon 0 542 776 3810
  • Fax 0 488 231 42 42
  • E-Mailinfo@atecmedya.com
  • Web http://www.atecmedya.com
  • Bağlantıları:
Bu içerik 20099 kez okundu.
Firma Hakkında

Merhaba....
Öncelikle Web sayfamızı ziyaret ettiğiniz , bu bölümümüzü okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.
Atecmedya’nın faaliyet alanı Bilgisayar ve internettir. Bilgisayar ve İnternet üzerinde uzmanlaştığı alan ise Web Tasarımdır. Uzmanlığını, eğitimli ve tecrübeli personelinden alır. Çok kısa süre içerisinde müşterilerin birbirlerine referans vermesi ile büyüyen ve sektörde adından söz ettiren bir firma haline gelen Atecmedya, hala aynı büyüme hızını koruyarak web tasarım üzerinde yeniliklere öncülük etmektedir. 
Hedefimiz Atecmedya’yı web tasarım sektöründe tanınmış bir marka haline getirmektir. 
Müşteri odaklı hizmet veren, genç, dinamik, güler yüzlü ve başarılı kadrosuyla günden güne büyüyen Atecmedya’nın sırrı müşterilerine verdiği ayırımsız değer ve destektir. Her gün büyüyen internet sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatırımda sınır tanımayan firmamız, sizlere mükemmeli sunmak için çalışmaktadır.

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.