DOLAR SAVAŞINA KARŞI SAVUNMA TEKNİKLERİ
Yukarı
DOLAR SAVAŞINA KARŞI SAVUNMA TEKNİKLERİ
Ziyaülhak Yamaç

DOLAR SAVAŞINA KARŞI SAVUNMA TEKNİKLERİ

Bu içerik 11732 kez okundu.

Her şeyin bir tekniği vardır.

Her şeyin teknik bir açıklaması da vardır.

Bir işe niyet etmek yada bir şeyin olup olmamasına Dua etmek sadece ilk taleptir,yeterli değildir eksik bir girişimdir. Yani eyleme geçmemiş bir taslaktır. Gerçekleşmesi için uygulama gerekir.

Niyetlerin ve duaların gerçekleşebilmesi için yapılması gereken en önemli ikinci husus EYLEMDİR. Dua ve niyetle birlikte başlar ve eyleme dönüşürse sonuç elde edilme olasılığı çok yükselir.

Doların yükseldiği bugünlerde buna sebep olanlara beddua etmek, düşmesi için dua etmek yeterli değildir ve eylem gerektirir.

SİYONİST ABD nin savaş enstrümanı olarak kullandığı DOLARIN etkisiz hale gelebilmesi için uygulamaya ve eyleme geçirilmesi gereken teknikler göz ardı edilmemelidir.

Mesela Doların düşmesi için ve buna operasyon vari bir şekilde sebep olanlara karşı Yüzlerce yapılması gereken eylem vardır.

Biz bu eylemlerden bir kaçını yazalım dedik belki toplumun zihinsel algısındaki bir kurtarıcı gelip bizi kurtarır düşüncesini bir nebzede olsa kırarız.

 

Niyet değil gayret reçetesi

1.Türkiye’de üretileni tüketirsek dolar düşer.

2.Türkiye’de üretileni ihraç edersek dolar daha fazla düşer.

3.Tüketim çılgınlığını bırakırsak dolar düşer.

4.Üretim çılgını olursak dolar daha da düşer.

5.Lüks yaşam özentisini bırakıp mütevazi bir hayatı tercih edersek dolar düşer.

6.Tasarruf kültürünü benimsersek dolar daha da düşer.

7.Tükettiğimizden daha fazla üretirsek dolar düşer.

8.idarecileri seçerken 3 liralık işi 23 lira değil de 1 liraya yaptırana görev verilirse dolar daha da düşer.

9.Lale devri gibi her tarafı lale bahçesine dönüştürmek yerine lalenin ve çiçeğin ithalatını değil de ihracatını yaparsak dolar düşer.

10.Laf cambazı liyakatsiz,leşle beslenen çakalların yerine, tebasının geleceğini düşünüp ihtiyacından fazlasını avlayabilen gerisini avlanamayanlara bırakan Aslanlara görev verilirse, yani liyakat esas alınırsa o zaman dolar dip olur..   Gerisi hikaye ve laf cambazlığı...

Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir