TARAFSIZ HABER 7 YAŞINDA
Yukarı
TARAFSIZ HABER 7 YAŞINDA
Elif Gültekin

TARAFSIZ HABER 7 YAŞINDA

Bu içerik 4045 kez okundu.

Tarafsız Gazetesi kurulduğu andan itibaren,gazetecilikte adı gibi en önemli kavramlardan biri olan ‘’tarafsızlık’’ilkesi ile yola çıkarak,tarafsızlığı en yüksek ahlaki amaç edinmiştir.

İlkeli ve sorumlu yayıncılık anlayışıyla kamuoyunu doğru ve tarafsız bilgilendirme gibi, önemli bir görevi büyük bir özveriyle ifa eden Tarafsız Gazetesinin bu anlamlı gününü kutluyorum.

6.yılını geride bırakıp,7. yılına giren Tarafsız Gazetesinin yeni yılının hayırlı olmasını diliyor ve mensubu olmaktan büyük gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum.

Basın, milletin müşterek sesidir. Bir milleti aydınlatma ve irşatta, bir millete muhtaç olduğu fikri gıdayı vermekte, hülasa bir milletin hedef-i saadet olan müşterek bir istikamette yürümesini teminde basın başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir. -Mustafa Kemal Atatürk’ün sözü doğrultusunda

Tarafsız Gazetesi kurulduğu andan itibaren toplumsal bilinci ve kamu yararını gözeterek emek veren,fedakârca çalışarak gelişmeleri paylaşma yolunda emek harcayan, zor koşullar altında bilgi alışverişi sağlayan, toplumun bilinçlenmesi ve gelişmesi için çalışan, tüm şartlar altında doğru ve tarafsız olma gibi önemli görevleri üstlenerek hareket etmektedir.

Bölgenin ve bölgede yaşayanların her türlü sorununu ve bu sorunların karşısında üretilebilecek çözüm önerilerini, tarafsız bir şekilde gündeme getirmeye devam etmektedir.

‘’Sizin (Haberciliğin), kıymetinizi bu dönemde anladık.’’diye ifade eden takipçilerimiz ve okurlarımıza ithafen, canla başla pandemi süreci demeden, halkın bilinçlenmesinde, farkındalık yaratılmasında, anında net, açık, tarafsız bir şekilde sizlerle iletişim kurup gazeteciliğin sorumluluğu bilinciyle hareket ettik ve etmeye de devam edeceğiz. Doğru ve Tarafsız Haber dün olduğu gibi yarın da okuyucusuyla buluşacak ve karşılık bulacaktır.  Buna inancımız tam.

 Tarafsız Gazetesi olarak insanlara yakın ve uzak çevrelerinde olup bitenleri haber olarak vermeye, kısacası dünyayı tanımlamaya çalışmaktayız. Yeri geldiğinde yöneticiler ile ilgili haberleri, yeri geldiğinde sıradan insanların sıra dışı hikayelerini anlatmaya vesile olduk ve olmaya da devam etmekteyiz.

Doğruların peşinden gidip gerçek hayatları yazıp, haberi hayatlarımızın önüne koyduğumuz, haksızlıklara karşı koyup, sessiz çoğunluğun sesi olmayı başarabilmek biz Tarafsız Gazetesi olarak büyük kıvanç.

Tarafsız Gazetesi 7 Yaşında!

İyi Ki Varsınız!

İyi Ki Varız!

 

ELİF GÜLTEKİN

elifgltkn.elif@gmail.com

 

Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.