LGBT’ciler VE TARAFTARLARI
Yukarı
LGBT’ciler VE TARAFTARLARI
Muhammed GÜNAY

LGBT’ciler VE TARAFTARLARI

Bu içerik 555 kez okundu.

            LGBTciler bilerek ve isteyerek İslam dinine savaş açmış olan bir topluluktur. Bunların geçmişi tarihin derinliklerine doğru gitmektedir. Kendileri de taşımış oldukları pankartlarda ‘’ Lut kavminin çocukları olduklarını’’ belirtiyorlar. Hz. Lut (as) bu topluluğa Peygamber olarak gönderilmişti. Bunlar kadınları bırakıp erkeklerle beraber olan insanlardı. Bir yerde genç bir erkek görseler ona saldırırlarmış.

“Kadınları bırakıp, şehvetle erkeklere mi yanaşıyorsunuz; evet siz cahil bir kavimsiniz.” (Nemi, 55) “...Rabbinizin sizin için yarattığı eşleri bırakıp insanlar arasında, erkeklere mi yaklaşıyorsunuz.” (Şuara, 166) Oysa Allah: “...Onlar sizin örtünüz, siz de onların örtülerisiniz.” (Bakara, 187) diyerek kadın ve erkeği birbirlerinin örtüleri olarak tavsif etmiştir. Helal bir cinsel birleşmenin ancak nikah yolu ile bu iki cins tarafından yapılacağını emretmesine rağmen; Hz. Lut kavmi harama meyletmiştir. Dolayısıyla helal birleşmeyi terk ederek; toplumu batağa sürükleyecek erkek erkeğe yapılan haram birleşmeyi tercih etmişlerdir. “Doğrusu siz alemlerde hiç kimsenin sizden önce yapmadığı bir hayasızlığı yapıyorsunuz?”

       Hz. Lut (as)ın bütün uyarı ve ikazlarına rağmen bu çirkin fiillerine devam etmişler. En sonunda melekler genç erkekler şeklinde Hz. Lut’a gelirler. Bunlar kudurmuş bir şekilde Hz. Lut’un evine saldırırlar. Allah’u Teala, onları bu halde iken melekler eli ile yok ediyor.

           Hz. Lut ve ailesi (hanımı hariç) kurtuluyor. Geride kalan herkes helak oluyor. Bu çirkin fiil ile hiçbir ilgisi olmayan kadınlar ve çocuklar da helak oluyor. Ben bu pisliğin içinde yüzenlerin helak olmasına üzülmüyorum. Onlar isteyerek bu yolu seçiyorlar. Benim üzüldüğüm Kürtlerden milyonlarca insanın desteklediği bir partinin bu insanları desteklemesi ve bu insanlardan biri olan birini kendi başlarına lider olarak seçmeleridir. Kürtler bilmeden Allahın savaş açtığı bir işe taraftar olmuşlar. Benim derdim Kürt halkı bu tehlikeli durumdan nasıl kurtulacak.

         Ey Kürt halkının büyükleri ve liderleri toplanın ve Kürt halkını Lut kavminin başına gelen felaketin onlarında başına gelmesinden kurtarın. Felaket gelirse lgbtcilere taraftar olan ve onları destekleyenleri destekleyenlerde helak olacaklar.

         Bu duruma ilgisiz kalmak yanlıştır. Her birimizin amcası, dayısı, yeğenleri, hala ve teyzeleri, kardeşleri, ana ve babaları ve eşleri LGBTcileri destekleyen parti ve hareketlerin içinde vardır. Yani Allah bu LGBTcilere bir musibet gönderirse çok sayıda akrabamızda bunları destekleyenleri desteklediği için helak olur.

     ‘Ey iman edenler! Kendinizi ve çoluk çocuğunuzu cehennem ateşinden koruyun ki, onun yakıtı insanlar ve taşlardır veya taştan yapılmış tüm putlardır. O'nun başında görevli olarak bulunan melekler sert ve kuvvetlidirler. Allah'ın buyruğuna karşı gelmez, kendilerine emredilen her şeyi yaparlar.’Tahrim 6

    LGBT fitnesi halkımızın başına bela yapılmıştır. Halkımızın desteklediği bir partinin başına lgbtcilerden olan biri lider olarak getirilmiştir. Halkımız bu liderin peşinde gittiği zaman helak olacaktır. Halkımız günahtır. Kendimizi ve halkımızı kurtarmak için çaba göstermeliyiz. Kürt halkının Şeyhleri, Alimleri, Ağaları, dernek ve parti başkanları yan yana gelip halkımızı büyük fitneden kurtarmak için çaba göstermelidir. Nice akraba ve dostlarımız Lut (as) ın kavminin başına gelen felaket ile karşı karşıyadır. Sessiz kalanlarda kurtulamazlar.  

Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir