SAYIN DENİZ’DEN BBD ZİYARETİ…
Yukarı
SAYIN DENİZ’DEN BBD ZİYARETİ…
TARAFSIZ KALEM

SAYIN DENİZ’DEN BBD ZİYARETİ…

Bu içerik 16961 kez okundu.

İnsani olarak geldiği günden bu yana kurduğu diyalogla, kendisine gösterilen saygının yanında büyük bir sevgiyle karşılanan Sayın Deniz, BBD’yi ziyaret ederek güzel ve sıcak bir sohbete vesile oldu.

Tevazusuyla, sosyalliğiyle ve halk ile olan ilişkisi ile devamlı ilgi odağı olan Batman Valisi Sayın Ahmet Deniz, bizi ziyarete gelirken de bu konuda ne kadar hassas olduğunu bir kez daha gösterdi. Zira, hem gelirken hem de giderken tek tek esnafın hatırını sormayı ihmal etmedi.

Bu da ister istemez, ilk günden beri halkın takdirini fazlasıyla sağlayan bir haslet olarak göze çarpmaktadır.

Çiçeği burnunda bir dernek olan Batman Basın Derneği’nin çalışmaları hakkında bilgi alan ve karşılıklı istişarenin ön planda olduğu sohbette, Batman’ın gündeminde olan konulara da değinildi.

Ancak, Sayın Deniz’in yoğun bir trafiği olması hasebiyle kendisini fazla yormak istemedik.

Ziyaret jestine karşılık, lisanımız ve imkanımız el verdiği ölçüde kendisini çok ağır ve derin sorularla yormak istemedik.

 Zaten olağan sohbetlerde konuşulan başlıklar aşikardı… Temenniler birdi… Uhdeler ortaktı… Ve her şey, her zamanki gibi ülkenin ve Batman’ın menfaatleri doğrultusunda buluşulan ortak paydalardı! Ve genel olarak da birçok alanda Batman için yapılan hummalı çalışmalar, ana başlıklardı.

Yani Batman, o özlenen ve istenen yapıya doğru sistematik bir şekilde gidiyor.

Gitmemesi içinde herhangi bir neden yok!

Hem neden olmasın ki…?

Eğer bu şehrin gelişmesini ve çağ atlamasını istiyorsak, bizim de yöneticiler gibi elimizi taşın altına koymamız lazım, değil mi?

Sorunlara, soru ve sorunla giderek daha da katlamak değil, çözümle ve daha spesifik projelerle yaklaşıp, duyarlı olmak lazım!

Ancak böyle ilerleriz…

Her şeyi sadece karşıdan bekleyerek değil!

Ancak, böyle şehrimiz adına yüreğimizde barındırdığımız uhdelere kavuşabiliriz… Özlemlerimizi somutlaştırabiliriz!

Bu bağlamda gerçekleşen sohbetimiz, Batman basınının geliştirilmesi ve birleştirilmesi noktasındaki temennilerle de süslendi.

Sıcak bir sohbetti… Karşılıklı temenni ve iyi dileklerle de son buldu.

Biz de Batman Basın Derneği olarak, Sayın Ahmet Deniz’in ziyaretinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz…!

Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.