AKSOY, MASA MASA DUA ALDI
Advert
Advert
Yukarı

AKSOY, MASA MASA DUA ALDI

Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, Ramazan iftar sofrası programına katılan vatandaşların tek tek masalarına giderek, talep ve isteklerini sorup, hayır dualarını aldı.

AKSOY, MASA MASA DUA ALDI
Bu içerik 734 kez okundu.

Batman Belediyesinin Ramazan ayı etkinlikleri dolayısıyla geçen yıl başlattığı bu yıl da devam eden Ramazan İftar sofrası programı, Atatürk Parkı’nda gerçekleşti. Yoğun ilgi gören iftar programında, Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, Batmanlıların yoğun teveccüh gösterdiği iftar yemeğinde masaları tek tek gezerek vatandaşların hayır duasını aldı. Aksoy’a yoğun ilgi gösteren Vatandaşlar Aksoy’u aralarında bulunca kendisiyle Ramazan fotoğrafları çekti.  Görme engelli bir vatandaşın isteği üzerine masasına giderek hal hatır soran Aksoy, vatandaşa bir isteğinin olup olmadığını sordu. Aksoy’un ilgisi karşısında duygulanan görme engelli vatandaş: “Allah sağlık, iyilik versin. Çok teşekkür ederiz yaptığınız çalışmalardan dolayı. Çok çalışıyorsunuz, hizmetleriniz bizleri çok mutlu ediyor. Allah sizlerden razı olsun. Hayırlı Ramazanlar’ dileğinde bulundu.

Etiketler: Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy Ramazan iftar sofrası Ramazan ayı etkinlikleri Ertuğ Şevket Aksoy halk yoğun ilgi AKSOY MASA MASA DUA ALDI
Sende Yorumla...