Advert
Advert
Yukarı
Advert

VALİ DENİZ, KÖYLERİ ZİYARET ETTİ

Vali Ahmet Deniz, ilimiz Kozluk ilçesine bağlı Ulaşlı, Yayalar ve Taşlıdere köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

VALİ DENİZ, KÖYLERİ ZİYARET ETTİ
Bu içerik 467 kez okundu.

Köy ziyaretleri sırasında Vali Deniz'e; Kozluk Kaymakamı Osman Bilici ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir Özer eşlik etti.

VALİ DENİZ, TAZİYEYE KATILDI

 Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden İl Özel İdaresi çalışanı Ahmet Acar'ın Ulaşlı köyündeki taziyesine katılan Vali Deniz, Acar'ın yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Vali Deniz, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

 

VATANDAŞLARLA BİR ARYA GELİNDİ

 Daha sonra Yayalar köyüne geçen Vali Deniz, köy halkıyla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi. Köyün sorunlarının giderilmesi konusunda ilgili kurumlara talimat veren Vali Deniz, vatandaş memnuniyeti hizmetin en güzeli olduğunu belirterek, köylerin alt yapı ve üst yapı sorunların giderilmesi konusunda gerekli çalışmaların yürütüldüğünü ifade etti. Ülkemizin zor bir süreçten geçtiğini belirten Vali Deniz, "Birlik ve beraberliğimize her zamankinden daha çok sahiplenmeliyiz. Ülkemize yönelik saldırıları birlik ve beraberlik içerisinde boşa çıkaracağız. Piyon olarak kullandıkları terör örgütlerine karşı da cesaretli bir şekilde sesimizi daha da yükselteceğiz. Kardeşliğimize, huzur ve güven ortamına sahip çıkmalıyız” diye konuştu.

KÖY OKULUNDA İNCELEME

Taşlıdere köyünde, köy halkı tarafından karşılanan Vali Deniz, vatandaşlarla bir süre sohbet ederek, sorun ve isteklerini dinledi. Daha sonra köy okulunu ziyaret eden Vali Deniz, öğrencilerle bir araya gelerek, kendilerine kitap okumaları konusunda nasihatlerde bulundu. Kitap okumadan başarı elde etmenin mümkün olmadığını belirten Vali Deniz, akademik başarının yanında, milli ve manevi değerlerini özümsemiş bireyler olarak yetişmeleri her şeyden daha önemli olduğunu ifade etti.

 Daha sonra okulda incelemelerde bulunan Vali Deniz, köyden ayrıldı. 

Etiketler: Vali Ahmet Deniz Kozluk ilçesi Köy ziyaretleri Osman Bilici Taşlıdere köyleri Ulaşlı
Sende Yorumla...