VALİ DENİZ:HUZURU BOZMAYA İZİN VERMEYECEĞİZ
Advert
Advert
Yukarı

VALİ DENİZ:HUZURU BOZMAYA İZİN VERMEYECEĞİZ

Vali Ahmet Deniz, beraberindeki kamu kurum yöneticileriyle birlikte Gercüş ilçesine bağlı köyleri ziyaret ederek, köy halkıyla bir araya geldi.

VALİ DENİZ:HUZURU BOZMAYA İZİN VERMEYECEĞİZ
Bu içerik 606 kez okundu.

İlin huzurlu ve güvenli olduğunu belirten Vali Deniz, toplumun huzurunu bozmaya çalışanlara izin vermeyeceklerini söyledi.

Vali Ahmet Deniz ilimiz Gercüş ilçesine bağlı Kayapınar beldesi ve köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaret sırasında Vali Deniz’e Gercüş kaymakamı Ünal Koç, İl Jandarma Komutanı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, İl Sağlık Müdürü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü,  Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü ile İl Müftüsü eşlik etti.

 KÖPRÜLÜ KAVŞAKTA İNCELEME

 Vali Ahmet Deniz, ilçe ziyareti sırasında Gercüş Kayapınar yol ayrımında Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafında yapılan Batman- Midyat, Gercüş-Kayapınar yolunda yapılan köprülü kavşakta incelemelerde bulunarak, yetkililerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“BİRLİĞE HEP BİRLİKTE SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Vali Ahmet Deniz, beraberindeki kamu kurum yöneticileriyle birlikte Gercüş ilçesine bağlı Doruk Köyüne geçerek, köy halkıyla bir araya geldi. Vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Vali Deniz, ilimizin huzurlu ve güvenli olduğunu belirterek, Ülkemizin birlik ve beraberliğine hep birlikte sahip çıkmalıyız. Toplumun huzurunu bozmaya çalışanlara izin vermemeliyiz” diye konuştu. 

Etiketler: Vali Ahmet Deniz Gercüş ilçesi huzur Batman vatandaş halk
Sende Yorumla...