"Bizde Varız, Ayni Otobüsteyiz"
Advert
Advert
Yukarı

"Bizde Varız, Ayni Otobüsteyiz"

Batman’da işitme engelli öğrenciler "Bizde Variz, Ayni Otobüsteyiz" sloganıyla engelliler haftasının önemini açıklayan broşürleri yolculara dağıttılar.

Bu içerik 317 kez okundu.

Batman Vakıfbank İlkokulu Özel Eğitim (İşitme Engelliler) sınıfı öğrencileri "Bizde Variz, Ayni Otobüsteyiz" sloganıyla engelliler haftasının önemini açıklayan broşürleri yolculara dağıtarak bir ilke imza attılar. Batman Bölge Devlet Hastanesi´nin önünde hareket eden belediye otobüsüne binen öğrenciler, engelliler haftasının önemini açıklayan broşürleri yolculara dağıttılar. Öğrencilerin sempatik hareketleri yolcuları olumlu yönde etkiledi. Bazı yolcuların broşür dağıtan öğrencileri öpüp onlara sarılmaları duygusal anlar yaşattı. Batman Belediyesi önünde otobüsten inen öğrenciler, çevre esnaflarına ve parkta oturan vatandaşlara da etkinlik ile ilgili broşürler dağıttılar. Çok anlamlı bir etkinlik olduğunu belirten esnaf ve çevredeki vatandaşlar engelli öğrencilere teşekkür ettiler.

Etiketler: Bizde Varız Ayni Otobüsteyiz işitme engelli öğrenciler Ayni Otobüsteyiz İşitme Engelliler Batman Vakıfbank İlkokulu Özel Eğitim
Sende Yorumla...