Advert
Advert
Yukarı
Advert

İHL’lerden “TÜBİTAK Bilim Fuarı”

Batman’da Zeynel Bey ve Ahmed-i Hani Anadolu İmam Hatip Liseleri öğrencileri tarafından “4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı” açıldı.

İHL’lerden “TÜBİTAK Bilim Fuarı”
Bu içerik 153 kez okundu.

Zeynel Bey Anadolu İmam Hatip Lisesi spor salonunda ve Ahmed-i Hani Anadolu İmam Hatip Lisesi okul binasının 3’ncü katında düzenlenen fuarda sergilenen projeler, öğrenci velileri ve öğretmenlere tanıtıldı. Projeleri yakından inceleyen ve öğrencilerden bilgi alan veliler ve öğretmenler, öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Düzenlenen bilim fuarı hakkında açıklamalarda bulunan proje koordinatörleri Erhan Onat ile Süleyman Parça, öğrenciler tarafından sunulan projeler hakkında değerlendirmeler yaptılar. 2017 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından proje okulu seçilen Batman Zeynel Bey Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi “4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı” koordinatörü Erhan Onat, proje okulu olan Zeynel Bey Anadolu İmam Hatip Lisesinin temelini atmak üzere TÜBİTAK’a 20 proje ile başvuruda bulunduklarını söyledi.

Etiketler: İHL’lerden “TÜBİTAK Bilim Fuarı” Batman Zeynel Bey ve Ahmed-i Hani Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrenciler 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı
Sende Yorumla...