Yukarı

VALİ DENİZ, YILSONU SERGİLERİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Ahmet Deniz ve Eşi Olcay Deniz, Batman Merkez Pazaryeri İMKB Ortaokulu ve Özel Uğur Lisesi öğrencileri tarafından Batman Park AVM' de düzenlenen yıl sonu sergilerini ziyaret etti.

VALİ DENİZ, YILSONU SERGİLERİNİ ZİYARET ETTİ
Bu içerik 292 kez okundu.

Sergileri gezen Vali Deniz ve Eşi Olcay Deniz, öğrencilerle yakından ilgilenerek, kendilerini tebrik ettiler.

ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Vali Ahmet Deniz, Batman Park AVM ve Diyarbakır Caddesi üzerinde alışveriş yapan annelerin “Anneler Günü’nü” kutlayıp kendilerine gül hediye etti. Annelerle yakından ilgilenip bir süre sohbet eden Vali Deniz, annelerimiz sahip olduğumuz en değerli varlıklarımız olduğunu belirterek,  annelerin yılda sadece bir gün değil her zaman hatırlanması gerektiğini ifade etti. Anneler ise kendilerine gül hediye eden Vali Deniz ve eşi Olcay Deniz’e teşekkür ettiler.

ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDU

 Vali Ahmet Deniz,  Batman Park AVM'de yeni hizmete giren işyerinin açılışını yaptı ve esnaf ziyaretinde bulundu. Davetlilerle birlikte Vali Deniz, yeni işyerinin kurdelesini keserek işletme sahiplerine, iş yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu. İş yeri açılışının ardından Vali Deniz, Batman Park AVMve Diyarbakır Caddesi üzerinde esnaf ziyaretinde bulunarak, esnafın sorun ve taleplerini dinledi.

AVM YÖNETİMİNE ZİYARET

Daha sonra Batman Park AVM'nin yeni yönetimini ziyaret eden Vali Deniz, yeni yönetimi tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Batman Park AVM Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şükrü Deniz ve yönetim kurulu üyeleri ise Vali Deniz'e ziyaretlerinde duydukları memnuniyeti belirterek, kendilerine teşekkür ettiler.

Etiketler: VALİ DENİZ Özel Uğur Lisesi Olcay Deniz sergi Anneler Günü öğrenciler İMKB Ortaokulu Batman
Sende Yorumla...