VALİ DENİZ: RAHAT RAHAT OTURAMAYIZ
Advert
Advert
Yukarı

VALİ DENİZ: RAHAT RAHAT OTURAMAYIZ

Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısında konuşan Vali Ahmet Deniz, “Köylerde oturan vatandaşlarımız sıkıntılıysa, dertliyse ve hastası varsa biz burada rahat rahat oturamayız” dedi.

VALİ DENİZ: RAHAT RAHAT OTURAMAYIZ
Bu içerik 371 kez okundu.

Köylere Hizmet Götürme Birliği 2018 Yılı Birinci Dönem Olağan Meclis Toplantısı ve Birlik Encümen Seçimi Toplantısı Vali Ahmet Deniz başkanlığında yapıldı. Valilik konferans salonunda yapılan toplantıya; Vali Deniz’in yanı sıra birlik encümen üyeleri, birlik üyesi il genel meclisi üyeleri ve birliğe üye köy muhtarları katıldı. Vali Deniz’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, birliğin 2017 yılı bütçesinin kesin hesabının kabul edilerek ibra edilmesi, faaliyet raporları ve Beşiri ilçesine bağlı iken merkez ilçeye bağlanan Çevrimova köyünün birlik üyeliği için başvuru talebi meclisin onayına sunularak kabul edildi. Muhtarlardan ihtiyaç sahibi vatandaşları ilgili kurumlara bildirilmesini isteyen Vali Deniz, “Köylerimizde ulaşmadığımız ihtiyaç sahibi kimse kalmasın. Köylerde oturan vatandaşlarımız sıkıntılıysa, dertliyse ve hastası varsa biz burada rahat rahat oturamayız” dedi.

Konuşmaların ardından salt çoğunluğun sağlanmasıyla Birlik Encümen Seçimi'ne geçildi. Gizli oy açık sayımın yapıldığı seçimde, İl Genel Meclis üyeleri Mahmut Tileği ve Mehmet Metin Yalçın, köy muhtarlarından ise Yaylıca Köyü Muhtarı Mustafa Yıldız ve Recepler Köyü Muhtarı Hamza Budakar Birlik Encümen üyeliğine seçildiler.

Etiketler: Köylere Hizmet Götürme Birliği Vali Ahmet Deniz Köylerde oturan vatandaşlarımız
Sende Yorumla...