Advert
Advert
Yukarı
Advert

TURİZM HAFTASI KUTLANIYOR

Her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında ülke genelinde çeşitli etkinliklerle kutlanan Turizm Haftası dolayısıyla Batman’da da bir dizi etkinlik düzenlendi.

TURİZM HAFTASI KUTLANIYOR
Bu içerik 272 kez okundu.

Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonu’ndan düzenlenen Turizm Haftası programına Vali Ahmet Deniz, Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş'un turizm haftası nedeniyle gönderdiği mesajın okunmasıyla başlayan program, İl Kültür ve Turizm Müdürü İhsan Aslanlı ile Vali Ahmet Deniz’in konuşmalarıyla devam etti. Turizm Haftası Kutlama Programı, hazırlanan konser, tiyatro gösterimi, sanatsal ve kültürel etkinlikler ile devam ederken etkinliğe katılan konuklar daha sonra Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Fuaye alanındaki sergiyi gezdi. Katılımcılar, Türkiye’de ödüllü olan en iyi 100 fotoğrafın yer aldığı sergiyi gezerek fotoğrafları yakından inceledi. Turizm Haftası Kutlama Programı hafta boyunca yapılacak çeşitli etkinliklerle devam edecek.

Etiketler: TURİZM HAFTASI KUTLANIYOR 15-22 Nisan tarihleri Turizm Haftası Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Vali Ahmet Deniz Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy
Sende Yorumla...