Advert
Advert
Yukarı
Advert

İRANLILAR GÜLLERLE KARŞILANDI

Batman Valisi Ahmet Deniz’in, İzmir Trawel Turkey fuarında yakından ilgilendiği İranlı tur operatörleri, bu kez Batman’a çıkarma yaptı.

İRANLILAR GÜLLERLE KARŞILANDI
Bu içerik 328 kez okundu.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı ile Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Güneydoğu Anadolu Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Şemsettin Yıldız’ın güllerle karşıladığı İran tur operatörleri, sıcak karşılamayla birlikte Batman’a Haziran ayında tur getirme sözü verdiler. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü personellerinin güllerle karşıladığı İran tur operatörleri, 4 gün boyunca Batman’da konaklayacak. İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı; “ Valimiz sayın Ahmet Deniz’in, İzmir Trawel Turkey fuarında Batman stadında bir araya geldiği İran tur operatörleri, Batman’a gelme sözü vermişti. Geçen ay da İran’da tur operatörlerini ziyaret ederek, Batman’a davet etmiştik.  Tahran, Tebriz ve Urmiye şehirlerindeki tur operatörlerini Batman’da ağırlamanın sevinci içerisindeyiz. Turizm haftasında böyle tur operatörlerini ilimizde ağırlamaktan dolayı mutluyuz” dedi. 

Etiketler: İRANLILAR GÜLLERLE KARŞILANDI Batman Valisi Ahmet Deniz İzmir Trawel Turkey fuarı İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı İran
Sende Yorumla...