Advert
Advert
Yukarı
Advert

Birlik Vakfı gençlere hukuku anlattı

Birlik Vakfı'nın 'Hukuk Düzleminde Yeni Türkiye' söyleşisi Batman'ın Gercüş ilçesine bağlı Başar köyde gerçekleştirildi.

Birlik Vakfı gençlere hukuku anlattı
Bu içerik 161 kez okundu.

Birlik Vakfı Batman Şubesi ile Genç Birlik Bursa Şubesinin ortak yürüttükleri kitap kardeşliği projesi kapsamında “Hukuk Düzleminde Yeni Türkiye” söyleşisi Avukat Rıfat Mahmut Ekmen'in sunumuyla Gercüş Başar köy konağında gerçekleştirildi. Programa Gercüş Kaymakamı Ünal Koç, Tabur Komutanı Ercan Çetin, Ak Parti Gercüş İlçe Başkanı Şefik Öner ve çok sayıda vatandaş katıldı. Gerçüş Kaymakamı Ünal Koç katılımcı misafirlere, gençlere tecrübe paylaşımında bulundu. Birlik Vakfı Hukukçular Kulübü Başkanı Avukat Rıfat Mahmut Ekmen’in 'Hukuk Düzleminde Yeni Türkiye' konulu söyleşi gerçekleştirildi programda hukukun meşruluk temelinde bir anlam ifade ettiği, yeni Türkiye’nin de meşruiyetin kaynağı olan milli iradeye dayandığı, bu temelde her türlü vesayet kurumlarının varlığına son vermek ve yeni sistemin bu ruhla yapılandırılarak 2019 seçimlerinin önemine vurgu yapıldı. Toplu fotoğraf çekimiyle program son buldu.

Etiketler: Birlik Vakfı gençlere hukuku anlattı Birlik Vakfı Birlik Vakfı Batman Şubesi Genç Birlik Hukuk Düzleminde Yeni Türkiye Gerçüş Kaymakamı Ünal Koç
Sende Yorumla...