Advert
Advert
Yukarı
Advert

Polis Haftası sebebi ile Real Konak Hotel’den anlamlı ziyaret

Real Konak Hotel Yönetimi, Türk Polis Teşkilatı’nın 173.yıl dönümü ve Polis Haftası sebebi ile Batman Emniyet Müdürü Sayın Mehmet Ali Kaplan’ı makamında ziyaret etti.

Polis Haftası sebebi ile Real Konak Hotel’den anlamlı ziyaret
Bu içerik 302 kez okundu.

Real Konak Hotel Genel Müdürü Hüseyin Aslan yaptığı açıklamada “Türk Polisi; özverisi, çabası ve  başarıları ile anılan, Türk Halkının güvenliğinin ve huzurunun koruyucu ve kollayıcısıdır. Onların hizmetlerinin karşılığı asla ödenemez. Her yıl 10 Nisan vesilesi ile sadece onlara minnetimizi göstermek ve sağladıkları bu güven ortamı için teşekkür etme fırsatı buluyoruz. Bu vesile ile değerli Batman’ımızın Emniyet Müdürü Sayın Mehmet Ali Kaplan’ın makamına kutlama ziyareti gerçekleştirdik. Tüm Polis Teşkilatı mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun, Vatanı korumak için hayatını kaybeden Şehit Polislerimize yeniden Allah’tan rahmet, gazilerimize de acil şifalar diliyoruz.” dedi.

Etiketler: Real Konak Hotel’den anlamlı ziyaret Polis Haftası Türk Polis Teşkilatı’nın 173.yıl dönümü Mehmet Ali Kaplan Batman Emniyet Müdürü Hüseyin Aslan Real Konak Hotel
Sende Yorumla...