Öğrencilere kırtasiye yardımı
Advert
Advert
Yukarı

Öğrencilere kırtasiye yardımı

Batman’ın Sason ilçesinde görev yaptıkları bölgelerde bulunan okulları ziyaret eden asker ve güvenlik korucuları, öğrencilere kırtasiye malzemesi yardımı yaptı.

Öğrencilere kırtasiye yardımı
Bu içerik 344 kez okundu.

Sason ilçesinde görev yapan asker ve güvenlik korucuları, görev yaptıkları bölgelerdeki köy okullarını ziyaret ederek kırtasiye malzemesi yardımında bulunuyor. İlçeye bağlı Yeniköy Çilekli İlk ve Ortaokulunu ziyaret eden güvenlik güçleri, öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Çocuklarla yakından ilgilenen güvenlik güçleri, zırhlı araçların içini merak eden öğrencileri içeri alarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Güvenlik güçlerini okullarında görmekten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Çilekli İlk ve Ortaokulu Müdürü Yunus Baz, “Askerlerimizin okulumuzu ziyaret etmesi öğrencilerimiz tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. Askerlerimize olan güven bir kez daha pekiştirilmiş oldu. Öğrencilerimize ne olmak istiyorsunuz diye sorduğumuzda birçok öğrencimiz asker ve polis olmak istediğini belirtiyor. Bu durumun güvenlik güçlerimizin vatandaşa ve öğrencilerimize verdiği güvenden kaynakladığını düşünüyorum” dedi.

Etiketler: batman sason asker öğrencilere yardım asker ve güvenlik korucuları öğrencilere kırtasiye malzemesi yardımı
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir