Yukarı

Esnaf çocuklarına indirimli eğitim imkanı

Batman Fen Bilimleri Koleji ile Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği arasında yapılan protokol ile; BESOB üyesi kişilere Kolej Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise programlarının yıllık öğretim ücretlerinden yüzde 20 oranında indirim uygulanacak.

Esnaf çocuklarına indirimli eğitim imkanı
Bu içerik 664 kez okundu.

Batman Esnaf Odaları Birliği ile Özel Fen Bilimleri Koleji arasında indirimli eğitim protokolü imzalandı. Protokol kapsamında Batman’da yaklaşık 20 bin esnafın çocuğu ve birinci derece yakınları indirimli eğitim imkanlarından faydalanabilecek. Kolej Kurucu Müdürü Hamza Günaydın ile Batman Esnaf Odaları Birliği Başkanı Talat Kara arasında protokol imzalandı. Protokol töreninde konuşan Batman Esnaf Odaları Birliği Başkanı Talat Kara, eğitime yapılan yatırımın hiçbir zaman boşa gitmediğini bu kapsamda çocukların en iyi şekilde yarınlara hazırlanması için gayret gösterdiklerini belirtti. Bu kapsamda Batman Özel Fen Bilimleri Koleji ile yaptığımız protokol gereği üyelerimizin çocuklarına özel indirim sağlayacak” dedi. Batman Esnaf odaları Birliği’ne üye kaydını getiren tüm velilerin indirimden faydalanacağını belirten Kurucu Müdür Hamza Günaydın, indirimin birden fazla çocuğu olan esnaf ve sanatkar için de geçerli olduğunu kaydederek “Protokol kapsamında oda üyelerinin ve personelinin çocukları indirimli olarak eğitim hizmetlerimizden faydalanacak” dedi.

Etiketler: Esnaf çocuklarına indirimli eğitim imkanı Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Özel Fen Bilimleri Koleji Kolej Kurucu Müdürü Hamza Günaydın
Sende Yorumla...