Yukarı

Nasıroğlu, kadınlarla buluştu

İşadamı Osman Nasıroğlu, 8 Mart Kadınlar Günü’ne özel gerçekleştirdiği etkinlikle Batmanlı İş Kadınları ve Girişimci Kadınlar ile buluştu.

Nasıroğlu, kadınlarla buluştu
Bu içerik 253 kez okundu.

BATSO başkanlık seçimlerine aday olan İşadamı Osman Nasıroğlu’nun ekibi ile birlikte gerçekleştirdiği 5. etkinliğe, iş kadınları ve girişimci kadınlar katılım sağladı. Kadınlara özel organize edilen yemekte kısa bir konuşma yapan Osman Nasıroğlu; misafirlerine, Batman için BATSO Başkanlığı döneminde yaptıklarını ve gelecek dönemde yapacağı projelerinden bahsetti. “Kadın ve Genç Girişimciye Tam Destek” projesinin altını çizen Nasıroğlu; “Kadın ve genç girişimci kurulları tam desteklenecek. Fark yaratanlar ödüllendirilecek ve desteklenecek. Faizsiz kredi imkanı veren, KOSGEB girişimcilik eğitimleri BATSO üzerinden verilecek. Kadın ve genç girişimcilere öncelik verilecek” dedi. Nasıroğlu; “Grup arkadaşlarımızla birlikte asıl önceliğimizi Ticaret ve Sanayi Odası hizmetlerinin Batman’a maksimum fayda sağlaması şeklinde hedefledik. Her türlü faaliyet ve girişimlerimizi Batman şehrimizin gelişimi için seferber etmek en büyük arzumuz. Bir aksilik olmazsa BATSO seçimleri 1 Nisan’da yapılacak. Seçimlerin şimdiden iş kadını, işadamı, esnaf ve sanayicilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Davetimizi kabul edip bizi şereflendirdiğiniz için hepinize teşekkür ederiz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nüzü en içten dileklerimle kutlarım” diyerek konuşmasını sonlandırdı. Etkinliğe katılan iş kadını ve girişimci kadınlara çiçeklerin verildiği etkinlik, soru-cevap bölümü ile son buldu.

Etiketler: Nasıroğlu kadınlarla buluştu İşadamı Osman Nasıroğlu 8 Mart Kadınlar Günü BATSO KOSGEB girişimcilik eğitimleri Osman Nasıroğlu
Sende Yorumla...