DEVA PARTİSİ’NİN HALK BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR
Yukarı

DEVA PARTİSİ’NİN HALK BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

DEVA Partisi’nin Batman’da halk buluşmaları devam ediyor. Son olarak bir dizi semt pazarında vatandaşları ziyaret eden DEVA Partisi Batman İl Başkanlığı’na pazardaki vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

DEVA PARTİSİ’NİN HALK BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR
Bu içerik 553 kez okundu.

Batman’da pazarda vatandaşları dinleyen DEVA Partisi Batman İl Başkanı Av. Melik Müjdeci, “Hem esnafımız hem de vatandaşımızın yoğun olarak bulunduğu alanlar olan semt pazarlarına ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Pazarda esnafımız aldığını yerine koyamıyor, vatandaşımız ise geçim derdinde kıt kanaat ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Paramız adeta pul oldu. İnsanlarımız hızla işsizleşiyor, yoksullaşıyor ve temel gıda ürünlerini bile alamıyor. Sadece dolarla bütçeden garanti ödeme alan müteahhitlerin yüzü gülüyor, vatandaşa ise sabretmek ve askıda ekmek düşüyor. Bu pahalılığı, yüksek enflasyonu ve gün be gün artan zamları çözebilmek için yeni bir iktidara ve yeni bir sisteme ihtiyacımız var. Bu sorunlara mevcut iktidarın ve tek adam sisteminin sebebiyet verdiğini tüm halkımıza anlatmak için sahada olmayı sürdüreceğiz.” Dedi.

 

Etiketler: DEVA Partisi Batman DEVA Partisi Batman Melik Müjdeci HALK BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.