UMUT KERVANI İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
Yukarı

UMUT KERVANI İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

Kentte ihtiyaç sahibi bir aileye daha ulaşan Batman Umut Kervanı, beyaz eşya, gıda kolisi ve kırmızı et yardımında bulundu.

UMUT KERVANI İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
Bu içerik 196 kez okundu.

Batman Umut Kervanı Gönüllüsü İsmet Ökmen, yaptığı açıklamada, Çamlıca Mahallesi’nde geçim sıkıntısı çeken Ulutaş ailesine ulaşarak çeşitli yardımlarda bulunduklarını söyledi.

İhtiyaç sahibi aileye beyaz eşya, gıda kolisi ve kırmızı et yardımında bulunduklarını belirten Ökmen, “Yardıma muhtaç ailemiz bir odalı evde yaşam mücadelesi veriyor. Bu aileyi tespit ettiğimiz zamandan beri kendilerine sık sık yardım ediyoruz. Aile için çamaşır makinası temin etmeye çalıştık. Bununla beraber bir gıda kolisi ve bir buçuk kilo kırmızı et yardımında da bulunduk. Bize bu konuda yardımcı olan hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

Etiketler: Batman Umut Kervanı beyaz eşya gıda kolisi kırmızı et yardımı İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.