GÜZEL SANATLAR LİSESİ BATMAN’I PİSA’DA TEMSİL EDECEK
Yukarı

GÜZEL SANATLAR LİSESİ BATMAN’I PİSA’DA TEMSİL EDECEK

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, okul ziyaretleri kapsamında ilimizi PİSA sınavında temsil edecek olan Batman TOBB Güzel Sanatlar Lisesini ziyaret edip öğretmenlerle bir araya geldi.

GÜZEL SANATLAR LİSESİ BATMAN’I PİSA’DA TEMSİL EDECEK
Bu içerik 177 kez okundu.

İlimizi PİSA sınavında temsil edecek Batman TOBB Güzel Sanatlar Lisesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, öğretmenler odasında okulun idareci ve öğretmenleriyle bir araya gelip Okul Müdürü Veysi Aksoy'dan devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran son olarak öğretmenlerle sanatsal alanda başarılı olan öğrencilerin akademik derslerde de başarılı olmaları için müdürlüğümüz ölçme ve değerlendirme birimince uygulanacak ders eylem planı hakkında konuştu.

Uluslararası Öğrenci Değerlendirme Programı olan PISA, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) tarafından üçer yıllık dönemler hâlinde, 15 yaş grubundaki öğrencilerin kazanmış oldukları bilgi ve becerileri değerlendiren bir araştırma sınavıdır.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.