REHABİLİTASYON MERKEZLERİ TOPLANTISI YAPILDI
Yukarı

REHABİLİTASYON MERKEZLERİ TOPLANTISI YAPILDI

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri Müdürleri ve kurucu temsilcileri bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

REHABİLİTASYON MERKEZLERİ TOPLANTISI YAPILDI
Bu içerik 102 kez okundu.

Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında bulunan toplantı salonunda gerçekleşen bilgilendirme ve değerlendirme toplantısına; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Naci Şemdinoğlu, Maarif Müfettişleri Koordinatörü Hamit Aydın, Şube Müdürü Abdurahim Kusen, Batman Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Mustafa Çakan, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri müdürleri ve kurucu temsilcileri katıldı. 

Toplantıda özel eğitim kurumları yönetmeliği doğrultusunda kurallara mutlak riayet edilmesi, öğrenci kayıt ve nakillerde velilere zorluk çıkarılmaması, velilerle sağlıklı bir iletişimin kurulması ve engelli hakları noktasında velilerin bilgilendirilmesi, kurumlarda niteliğin arttırılması gibi konular görüşüldü.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.