“HAKEMİN KURBANI OLDUK”
Yukarı

“HAKEMİN KURBANI OLDUK”

Lider Batman Petrolspor, Ligin ikinci yarısında deplasmanda oynadığı ilk maçı 90+2’de hakemin yanlı kararları nedeniyle 1-0 yenildi.

“HAKEMİN KURBANI OLDUK”
Bu içerik 488 kez okundu.

Hakemin 90 dakika boyunca taraflı kararları nedeniyle mağlup olduklarını belirten Petrolspor Basın Sözcüsü Mehmet Emin Çelik, morallerini bozmadan yollarına kaldıklarını yerden devam edeceklerini söyledi. Basın sözcüsü Çelik yaptığı açıklamada; “Şansız bir şekilde Bursa Yıldırımspor deplasmanından uzatmalarda verilen bir penaltıyla yenildik. Hakem 90 dakika boyunca rakip takımı tutar gibi bir tavır sergiledi. Hakemin yanlı kararları nedeniyle mağlup olsak bile yolumuza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu müsabaka sonrası takımdaki bazı eksiklerimizi hafta içinde gidereceğiz. Sayın Valimizin bizlere vermiş olduğu sınırsız destek ile ligi sonunda hedefimize ulaşacağız. Sayın Valimiz Hulusi Şahin’e, Sayın Vekilimiz Ziver Özdemir’e, taraftarlarımıza ve takımı yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz. Morallerimizi bozmadan, önümüzdeki maçlara bakacağız. Herkesin takıma daha çok sahip çıkmasını istiyoruz. Bu takım hepimizin.” diye konuştu.

Etiketler: Lider Batman Petrolspor HAKEMİN KURBANI OLDUK Petrolspor Basın Sözcüsü Mehmet Emin Çeli Ziver Özdemir Vali Hulusi Şahin
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.