“ODASI, OLMAYAN ODAYIZ”
Yukarı

“ODASI, OLMAYAN ODAYIZ”

Batman Şoförler Odası Başkanlığına aday olan Cemil Turan, göreve gelir gelmez, odaya mülkiyetli bir yer alacağının müjdesini verdi.

“ODASI, OLMAYAN ODAYIZ”
Bu içerik 485 kez okundu.

‘Batman’da odası olmayan bir odayız’ diyen Batman Şoförler  Odası Başkan Adayı Cemil Turan; “Farkımız hizmet etmek olacaktır. Bizim kimseyle bir derdimiz ve sıkıntımız yoktur. Amacımız Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte, üyelerimize ve memleketimize en iyi bir şekilde hizmet edip, faydalı işler yapmaktır. Çalışmalarımızı hizmet odaklı, şeffaf, ilkeli, dürüst ve objektif yapıyoruz. Hayallerle değil, hizmetlerimizle gündeme geleceğiz. İnsanlar vicdanlarının sesini dinleyince faydalı işler yapacaklardır. Üyelerimizin ve misafirlerimizin rahat edeceği bir daire alarak işe başlamak istiyoruz. Sadece meslektaşlarımızın değil, toplumun tüm dinamiklerinin manevi olarak yanımda olmalarını ve desteklemelerini istiyorum. Odamızı hak ettiği konuma getirmek için elimizi taşın altına koyduk.”diye konuştu.

Etiketler: Batman Şoförler Odası aday olan Cemil Turan ODASI OLMAYAN ODAYIZ
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.