ÇALINTI MOTOSİKLETLER ELE GEÇİRİLDİ
Yukarı

ÇALINTI MOTOSİKLETLER ELE GEÇİRİLDİ

Batman'da motosiklet hırsızlarına yönelik Batman İl Emniyet Müdürlüğü tarafından çeşitli tarihlerde yapılan denetlemelerde çalınan 6 motosikletin ele geçirildiği, 1 kişinin de tutuklandığı belirtildi.

ÇALINTI MOTOSİKLETLER ELE GEÇİRİLDİ
Bu içerik 395 kez okundu.

Batman'da neredeyse her gün yaşanan motosiklet hırsızlıklarına yönelik İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmada yakalanan şahıslardan bir kişinin tutuklandığı diğer hırsızların ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı ifade edildi.

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Batman Merkez'de bulunan farklı mahallelerinde farklı tarihlerde meydana gelen motosiklet hırsızlığı olaylarını gerçekleştiren 8 kişinin gözaltına alındığı aktarıldı. Açıklamada, hırsızlık olayına karıştığı tespit edilen ve gözaltına alınan A.M. adlı şahsın, tutuklanarak cezaevine gönderildiği, hırsızlık olayın karışan B.İ., C.S., M.Ç., O.Ü., M.Ç., İ.A. ve E.G. isimli şahısların ise tutuklanarak adli makamlara sevk edildikleri, ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldıkları ifade edildi.

Etiketler: Batman motosiklet hırsızların Batman İl Emniyet Müdürlüğü 6 motosikletin ele geçirildi Hırsızlık
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.