BAĞ, TARAFSIZ HABER’İ ZİYARET ETTİ
Yukarı

BAĞ, TARAFSIZ HABER’İ ZİYARET ETTİ

İş insanı ve bir dönem AK Parti Batman İl Başkanı olarak ta görev yapan Müzaffer Bağ, çalışan gazeteciler günü münasebetiyle Tarafsız Haber Gazetesini ve Batman Basın Derneği Başkanlığını ziyaret etti.

BAĞ, TARAFSIZ HABER’İ ZİYARET ETTİ
Bu içerik 654 kez okundu.

Geçmiş yıllarda Batman ve Siirt başta olmak üzere bölgede birçok yatırımı bulunan iş insanı ve siyasetçi Muzaffer Bağ, önceki dönem AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cemalettin Gözkeser ve MİL-Tarım Orman-Sen Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Yıkılmaz ile birlikte Batman Tarafsız Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Batman Basın Derneği Başkanı Cebrail Uyanık’ı makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Bağ, “Batman bölgenin en güçlü basınına sahip, sizler toplumun gözü ve kulağısınız. Bu neden ile 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutluyorum” dedi.

“PARTİMİZİN EMRİNDEYİZ”

“Uzun yıllardır iş insanı kimliği ile mazlum ve mağdur insanlarımıza katkıda bulunduk ve bulunuyoruz” diyen Bağ konuşmasının devamında şunları söyledi: “İş insanı olarak Batman boyutunda 3 defa üst üste vergi rekortmeni olarak devletimize katkı sunduk. Dünya liderimiz Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın yanında bir er olarak bir nefer olarak mücadele etmek, katkı sunmak, milli, dini ve vicdanı bir borç olarak gördüğümden dolayı hiçbir talebimiz olamadan elimizden gelen fedakarlığı yapıyoruz. Her platformda hükümetimizin yanındayız. Bu harekete gönül vermişiz. Her zaman partimizin emrindeyiz.”

ŞAHİN, GÜZEL HİZMETLER VERİYOR

 Bağ konuşmasının devamında: “ Batman Valisi ve Belediye Başkanvekilimiz Sayın Hulusi Şahin bizim için çok kıymetlidir, çok güzel ve başarılı hizmetler vermektedir. Bu ülkeye taş üstünü taş koyanlara müteşekkiriz. İstanbul Esenler’de bulunan çalışma ofisimizin kapısı tüm halkımıza ve hemşerilerimize açıktır, her türlü yardıma hazırız” ifadesini kullandı. (Yusuf Uyanık)

Etiketler: İş insanı Muzaffer Bağ Tarafsız Haber Gazetesi Cemalettin Gözkeser Yılmaz Yıkılmaz Cebrail Uyanık BAĞ TARAFSIZ HABER’İ ZİYARET ETTİ
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.