HDP’DE YENİ YÖNETİM İÇİN KONGRE HAZIRLIĞI
Yukarı

HDP’DE YENİ YÖNETİM İÇİN KONGRE HAZIRLIĞI

HDP Batman’da yapacağı 4. olağan il kongresine katılım çağrısı yaptı. Basın turuna çıkan HDP heyeti gazetemizi ziyaret etti.

HDP’DE YENİ YÖNETİM İÇİN KONGRE HAZIRLIĞI
Bu içerik 735 kez okundu.

HDP Batman Milletvekili Mehmet Rüştü Tiryaki,  16 Ocak’ta yapılacak olan Batman İl Kongresi öncesi yönetimde yer alacak isimlerin belirlenmesi için titiz bir çalışma yapıldığını belirtti.

HDP Batman Milletvekili Rüştü Tiryaki, beraberinde Bekirhan Belediyesi Eş Başkanı Gülistan Sönük, , HDP İl Yönetim Kurulu Üyesi Av. İlyas Tarım ve yöneticileriyle birlikte gazetemizi Tarafsız Haberi ziyaret ettiler. Milletvekili Tiryaki, 16 Ocak tarihinde yapılacak olan HDP Batman 4. Olağan kongresi ile bilgili bilgilendirmelerde bulundu. 16 Ocak’ta yapılacak kongre ile ilgili de bilgi veren Tiryaki, “Batman öteden beri önemli bir kent. HDP ve geleneğinden gelen önceki partiler her zaman halk nezdinde kabul görmüştür. 16 Ocak’ta yapılacak olan Batman 4. Olağan kongremize Partimizin Eşgenel Başkanı Pervin Buldan katılacak. Yönetimde yer alacak isimlerin belirlenmesi için geçmişten bugüne kadar yöneticilik yapan isimler, kanaat önderleri, STK temsilcileri ve önde gelen isimlerden oluşan yaklaşık bin kişi ile görüşmeler yapıldı. Titiz bir çalışma sonrası yönetim belirlenecek” diye konuştu.

 

Etiketler: HDP Batman 4. olağan il kongresi HDP heyeti gazetemizi HDP’DE YENİ YÖNETİM İÇİN KONGRE HAZIRLIĞI Mehmet Rüştü Tiryaki HDP Batman Milletvekili
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.