PETROLSPOR YÖNETİMİN’DEN UYARI!
Yukarı

PETROLSPOR YÖNETİMİN’DEN UYARI!

‘’BİLGİMİZ DIŞINDA YAPILAN DUYURULARA İTİBAR ETMEYİNİZ’’

PETROLSPOR YÖNETİMİN’DEN UYARI!
Bu içerik 273 kez okundu.

Batman Petrolspor Yönetimi tarafından yapılan açıklamada; ‘’Batman Petrolspor Kulübünün kurumsal kimliğinin korunması, itibarı, değeri ve başarısı için bir açıklama yapma gereği duyulmuştur. Zaman zaman kulübümüzle, sporcularımızla, teknik heyetimizle ve yönetim kurulumuzdakilerle ilgili basında, sosyal medyada ve kamuoyunda yanlış, kaynaksız ve yersiz açıklamalar yapılmaktadır. Bizim bilgimiz dışında yazılan ve çizilenler bizleri resmi olarak bağlamadığı gibi, Yönetim ve basın sözcüsünden izinsiz açıklama yapanlar hakkında da disiplin cezası uygulanacaktır.  Batman Petrolspor Yönetim Kurulu olarak, 12 Ocak 2022 tarihi itibariyle, basına ve kamuoyuna yapılacak bütün duyuru, bilgilendirme ve her türlü açıklama, kulübün basın sözcüsü Mehmet Emin Çelik tarafından yapılacaktır. Bizim bilgimiz dışında basına, kamuoyuna ve sosyal medya temsilcilerimize yapılan duyurulara lütfen itibar etmeyiniz. Bu konuda kurumsal kimliğimiz ve başarımız için bunları önemseyeceğiz. İzinsiz açıklama yapanlar ve yayınlarla bütün ikili ilişkilerimizi tamamen keseceğiz’’ denildi.

Etiketler: Batman Petrolspor Batman Petrolspor Yönetimi BİLGİMİZ DIŞINDA YAPILAN DUYURULARA İTİBAR ETMEYİNİZ uyarı spor açıklama
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.