BAŞKAN DEMİR, AĞALARI DİNLEDİ
Yukarı

BAŞKAN DEMİR, AĞALARI DİNLEDİ

MHP Batman İl Başkanı Kerem Demir, ağaların diyarı olarak bilinen Gercüş ilçesinde halkla buluşup, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

BAŞKAN DEMİR, AĞALARI DİNLEDİ
Bu içerik 493 kez okundu.

2022 yılında gelen zamlar, enflasyon farkları, esnafın içinde bulunduğu zor durum ve halkın alım gücünün düştüğünü belirten MHP İl Başkanı Kerem Demir, millet olarak bütün zorlukları hep birlikte aşacaklarını söyledi. Başkan Demir yaptığı açıklamada; “Ülkemiz üzerinde euro, dolar ve altınla hain dış güçler tarafından oyunlar oynanıyor. Allah’ın izniyle bütün zorlukların üstesinden geleceğiz. Bizi ekonomiyle dize getirmeyi hayal edenlerin, hayallerini yıkacağız. Milletimiz bu vatan için, bu bayrak için, devleti için, onuru ve şerefi için çok daha büyük badireler atlattı. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin bütün ürünlerinde esnaflarımızın %10 indirim yapma ricasını da kendilerine ilettik. Bunun için herkese selamları vardı. MHP Teşkilatlarımızla her zaman devletimizin, halkımızın ve esnaflarımızın yanındayız. Gercüş halkının bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakalarından dolayı da teşekkür ederim” diye konuştu.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.