SALDIRGANLAR YARALI OLARAK YAKALANDI
Yukarı

SALDIRGANLAR YARALI OLARAK YAKALANDI

Hırsızlık olayı şüphelilerini yakalamaya çalışırken bir bekçinin vefat ettiği ve bir polisin de yaralandığı silahlı saldırıya ilişkin yazılı bir açıklama yapan Batman Valiliği, saldırıyı gerçekleştiren şahısların yaralı olarak yakalandığını bildirdi.

SALDIRGANLAR YARALI OLARAK YAKALANDI
Bu içerik 1080 kez okundu.

Valilik açıklamasında, “Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı İluh ŞÖK Polis Merkezi ekiplerimiz, İluh Mahallesi’nde hırsızlık olayı şüphelilerini yakalamaya çalışırken, şüpheli H.A. ve kardeşi M.A.'nın silahlı saldırısına uğramışlardır. Çıkan çatışmada, Çarşı ve Mahalle Bekçisi Abdürrezzak Kanat şehit olmuştur. Bir polis memurumuz yaralanmış, saldırıyı gerçekleştiren şüpheli şahıslar yaralı olarak ele geçirilmiştir.” ifadelerine yer verildi.

Etiketler: Hırsızlık olayı şüphelileri Batman silahlı çatışma bir bekçinin vefat ettiği bir polisin de yaralandığı silahlı saldırı Batman Valiliği SALDIRGANLAR YARALI OLARAK YAKALANDI olay
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.