KAMU – DER TUNÇ’A EMANET
Yukarı

KAMU – DER TUNÇ’A EMANET

Genel Merkezi Ankara’da bulunan Kamu-Der’in, Batman İl Başkanlığının açılış ve tanıtım programı yapıldı.

KAMU – DER TUNÇ’A EMANET
Bu içerik 868 kez okundu.

Açılış ve Tanıtım programına Kamu – Der Genel Başkanı Cevdet Baştuğ, İYİ Parti Batman İl Başkanı Kısmet Çelik, Baş Danışmanı Yılmaz Yıkılmaz, Batman İl Başkanı Abdullah Tunç, Çevre İl ve İlçe Başkanları, STK temsilcileri, Oda başkanları, eski vekil ve belediye Başkan adayları, iş insanları, basın mensupları ve çok sayıda davetli katılım sağladı. 

‘ADIMIZ KAMU-DER, SOYADIMIZ TÜRKİYE’

Türkiye genelinde 38 il ve 83 ilçede teşkilatlanmayı bitirerek hızla büyüdüklerini belirten Kamu-Der Genel Başkanı Cevdet Baştuğ, Batman İl Başkanı Abdullah Tunç’un en genç il başkanı olduğunu söyledi. ‘Adımız Kamu-Der, Soyadımız Türkiye’dir’ diyen Genel Başkan Baştuğ; “Asıl amacımız vatanına, milletine, bayrağına ve devletine bağlı olarak çalışıp, memur ve işçilerimizin yanında olmaktır. Bunun içinde bütün siyasi partilere eşit mesafedeyiz. Çünkü biz Türkiye’yiz. Onun için elimizden geleni yapacağız. Batman’da ikinci kez güzel bir programa ev sahipliği yaptık. Her zaman Batman İl Başkanımız Abdullah Tunç’un yanındayız. Batman’da güzel işler yapacağından eminiz. Bizlerde elimizden geleni yapacağız. Kamu-Der ailesi olarak, büyük bir aile oymaya ve herkesin çözüm aradığı bir platform olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. 

“BATMAN HALKININ HİZMETKÂRIYIM”

Batman halkının hizmetinde olduğunu belirten Kamu-Der Batman İl Başkanı Abdullah Tunç, kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceğini söyledi. Başkan Tunç; “Kamu-Der’in çatısı altında olmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyorum. Omuzlarımıza yüklediğimiz ağır sorumluluğun bilinci hareket ederek, hep birlikte halkımızın ve devletimizin hizmetinde olacağız. Batman merkez ve ilçelerimizdeki sosyal, kültürel, sanatsal, kamusal, sportif, mesleki, yardımlaşma ve dayanışma projelerinde aktif olacağız. Genelde Türkiye, yerelde ise Batman için varız’’ dedi

 

Etiketler: Kamu-Der Batman İl Başkanlığı Kamu-Der Genel Başkanı Cevdet Baştuğ Batman İl Başkanı Abdullah Tunç
Sende Yorumla...

2022 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.