KOZLUK GENÇLİK MERKEZİ OYUKTAŞ KÖYÜNDEYDİ
Yukarı

KOZLUK GENÇLİK MERKEZİ OYUKTAŞ KÖYÜNDEYDİ

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyetlerini gerçekleştiren Kozluk Gençlik Merkezi, Oyuktaş köyüne adeta çıkarma yaptı.

KOZLUK GENÇLİK MERKEZİ OYUKTAŞ KÖYÜNDEYDİ
Bu içerik 167 kez okundu.

‘Merkezim her yerde’ projesi kapsamında Kozluk ilçesinin en uzak köylerinden olan Oyuktaş’a giden Gençlik Liderleri ve Gönüllü gençler, köy çocuklarının ve öğrencilerinin misafiri oldular.  

Köydeki çocuklar ve öğrencilerle oyunlar oynayan Kozluk Gençlik Merkezi üyeleri, unutulmaya yüz tutmuş spor dallarını tanıttılar. Gün boyu yüz boyama, ok atlama, matrak, dart, halat çekme, ip atlama ve bir çok oyun oynandı. Öğrencilerin gözlerindeki mutluluk görülmeye değerdi.  

“Gitmediğiniz köy ve ulaşmadığınız hiçbir genç sizin değildir.” şiarıyla ‘Merkezim Her Yerde’ projesini önemsediklerini belirten Kozluk Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Abdülbasir Alağaş, sosyal sorumluluk projelerini sürdüreceklerini söyledi.  

 

Etiketler: Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kozluk Gençlik Merkezi Oyuktaş köyü
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.