LAVİ, ALMANYA ANUGA FUARINDA
Yukarı

LAVİ, ALMANYA ANUGA FUARINDA

Dünya çapındaki faaliyetleri ile adından söz ettiren Batman markası Lavi, bu kez dünyanın en büyük gıda ve içecek fuarlarından biri olan Anuga Gıda ve İçecek Fuarı’ndaki yerini aldı.

LAVİ, ALMANYA ANUGA FUARINDA
Bu içerik 262 kez okundu.

100’DEN FAZLA ÜLKE KATILDI

Her yıl Almanya’nın Köln kentinde gerçekleştirilen ve 100’den fazla ülkenin katılımıyla dünyanın en büyük gıda ve içecek fuarı olarak kabul edilen Anuga Gıda ve İçecek Fuarı’na Fernas Gıda, Lavi Markası ile katılarak hem ürünlerini hem de Batman’ı uluslararası platformlarda tanıtmaya devam ediyor. Anuga 2021 fuarında, %100 meyve suları, nektarlar, meyveli içecekler, aromalı içecekler, Lavi+ ve limonata gibi ürünler sergilendi. Anuga 2021 fuarıda konuşan Fernas Gıda Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Sabit Ceylan; “Özellikle %100 ürünlerimiz başta olmak üzere neredeyse tüm ürünlerimiz son derece ilgi gördü. Bahçeden sofraya kadar her aşamasında doğallığı birinci öncelik yaptığımız ürünlerin, dünyanın bir çok ülkesinde Pazar bulması ve beğenilerek tüketilmesi son derece gurur vericidir. Fernas Şirketler Grubu’nun bize verdiği güçle gün geçtikçe büyümeye devam ediyor, Batman’da ürettiğimiz ürünleri dünyanın en uzak noktalarına kadar ulaştırıyoruz” dedi.

 

 

Etiketler: Batman markası Lavi Anuga Gıda ve İçecek Fuarı Fernas Gıda Lavi Markası
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.