REALKONAK HOTEL SIFIR ATIK BELGELİ HOTEL OLDU
Yukarı

REALKONAK HOTEL SIFIR ATIK BELGELİ HOTEL OLDU

Batman’ın gözde Dört yıldızlı oteli olan Realkonak Hotel başarılarına bir yenisini daha ekledi.

REALKONAK HOTEL SIFIR ATIK BELGELİ HOTEL OLDU
Bu içerik 261 kez okundu.

Kurulduğu günden bu yana çevreye ve doğaya saygılı çalışmalarıyla sektörünün öncü otelleri arasında yer alan Realkonak Hotel Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın başlattığı ‘’Sıfır AtıK’’ çalışması kapsamında tüm aşamaları başarıyla tamamlayıp Sıfır Atık Belgesi’ni alarak çevreci otel olduğunu kanıtladı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Realkonak hotel Genel Müdürü Sinan Sarı, İnsana ve doğaya herzaman saygılı olduklarını ifade etti. Sarı açıklamasına şöyle devam etti’’ Realkonak hotel olarak sürekli yenilenmeyi ve sorumluluk almayı kendimize ilke edindik. Batman’ın bütün sosyal, kültürel sanatsal, çevre ve eğitim alanındaki projeleri destekliyoruz. Son olarak Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından verilen ’sıfır atık belgemizi’ otelimizin danışmanlık hizmetini sürdüren Ekopa Çevre Danışmanlık mühendisleri tarafından alarak heycanımıza bir yenisini daha ekledik. Bu başarı bütün çalışanlarımızın ve Batman halkının bize verdiği destektendir. İnsanlar bizi tercih ettikçe onlara hizmetimiz her daim sınırsız olacaktır. Batman ve doğamıza ne kadar hizmet etsek azdır’ Realkonak Hotel Genel müdürü Sinan Sarı herne kadar bir turizm oteli olmamıza rağmen kentin tanımına da öncelik verdiklerini de sözlerine ekledi.

Etiketler: Batman Realkonak Hotel SIFIR ATIK BELGELİ Sinan Sarı
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.