ÖZDEMİR VE GÜR BEŞİRİ KÖYLERİNE YAPILAN YOLLARI İNCELEDİ
Yukarı

ÖZDEMİR VE GÜR BEŞİRİ KÖYLERİNE YAPILAN YOLLARI İNCELEDİ

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür, Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Gün ve İl Genel Meclis Başkanı Abdülvahap Akbaş, Beşiri ilçesine bağlı bazı köylerde temaslarda bulundu.

ÖZDEMİR VE GÜR BEŞİRİ KÖYLERİNE YAPILAN YOLLARI İNCELEDİ
Bu içerik 277 kez okundu.

Deveboynu ve Yontukyazı köyleri yolunda asfalt serimi devam eden yolu kullanan ve yollardaki çalışmaları yerinde inceleyen Özdemir ve Gür asfalt serimini yapan ekiple bir süre çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Öte yandan köy muhtarları ile görüşen ve vatandaşların evlerine konuk olan Özdemir ve Gür sorun ve talepleri dinledi.

Özdemir yaptığı konuşmada ‘’Vatandaşlarımızın çeşitli sorunlarını dinlemek ve köylerimizde yapılacak çalışmalarla ilgili olarak köy ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Bu sayede vatandaşlarımızın istek ve taleplerini yerinde görerek değerlendirme imkanımız oluyor. Yaptığımız yolları yerinde inceledik ve gördük. Elhamdülillah güzel hizmetler yapılıyor.  Bu hizmetleri gönüllü yapıyoruz. Bizler  siz  aziz milletimizin hizmetindeyiz ve bu hizmetleri gönüllü olarak yapmaktayız. Alnımızın akıyla bu hizmetleri yapıyoruz. Eksiğimiz yok mu? Var. Eksiğimiz veya yanlışımız da varsa bunda diretmeyiz ve bu eksikliklerimizi tamamlamak için sizlerin huzurundayız. '' dedi.

Etiketler: AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir Beşiri ÖZDEMİR VE GÜR BEŞİRİ KÖYLERİNE YAPILAN YOLLARI İNCELEDİ KÖYLERİNE YAPILAN YOLLARI İNCELEDİ
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.