‘’ELEKTRİK ZAMMI ESNAFI ZOR DURUMDA BIRAKIYOR’’
Yukarı

‘’ELEKTRİK ZAMMI ESNAFI ZOR DURUMDA BIRAKIYOR’’

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Mehmet Salih Kaplan, son dönemde yüksek gelen elektrik faturalarının esnafı zor durumda bıraktığını belirtti.

‘’ELEKTRİK ZAMMI ESNAFI ZOR DURUMDA BIRAKIYOR’’
Bu içerik 224 kez okundu.

Yüksek faturalar yüzünden bazı esnafların işyerini kapatmak zorunda kaldığını ifade eden Kaplan, “Yaklaşık 1,5 yılı aşkın bir süredir Pandemiden kaynaklı olumsuzluklarla mücadele eden ve ayakta kalmaya çalışan Esnaf, maalesef yüksek Elektrik faturasına karşı direnecek gücü kalmamıştır. Bu soruna bir çözüm bulunamazsa, birçok işletmeci iş yerini kapatmak durumunda kalacak. Yaşadığımız bu zorlu süreçte, Esnaf ve Sanatkarların en çok desteklenmeye ihtiyaç duydukları bu dönemde, Elektrik faturalarının katlanarak gelmesi, açıkçası anlaşılabilir bir durum değildir.  Önümüzdeki süreçte ekonomik anlamında olumsuzlukların yaşanmaması için Elektrik fiyatlarındaki bu artışın geri alınması ve bir an önce normal düzeye getirilerek, Esnaf ve Sanatkarlara bu zor günlerinde, destek olunmalıdır” dedi.

Etiketler: Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mehmet Salih Kaplan elektrik faturaları Esnaf yüksek gelen elektrik faturaları zam ELEKTRİK ZAMMI ESNAFI ZOR DURUMDA BIRAKIYOR
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.