GÖRNÜ VE KÖLGE AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
Yukarı

GÖRNÜ VE KÖLGE AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Batman’ın önde gelen ailelerinden olan Görnü ailesinin gençlerinden Ferit Görnü, görkemli bir düğün töreniyle hayatını Fatma Kölge ile birleştirdi. Genç çift, düzenlenen muhteşem düğün töreni ile bir ömür boyu mutluluğa 'evet' dedi.

GÖRNÜ VE KÖLGE AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
Bu içerik 1327 kez okundu.

Batman’ın köklü ailelerinden olan Görnü ailesinin büyüklerinden H. Halef Görnü’nün oğlu Ferit Görnü, masal gibi bir düğün töreniyle hayatını Kazım Kölge’in kızı Fatma Kölge ile birleştirdi. Hafta sonu Eva Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün törenine seçkin bir davetli topluluğu katıldı. Ferit ve Fatma çifti ilk danslarını gerçekleştirdi. Düğünde davetlilerle yakından ilgilenen Görnü ailesi, davetlileri kapıda karşıladı. Nikah töreninin ardından Görnü ailesinin eş, dost ve akrabaları yeni çifti tebrik etti. Görnü ailesi, davetlilerle tek tek ilgilenerek kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlere teşekkür etti. Davetliler okunan Mevlid-i, şerif’ten sonra düğünde gönüllerince eğlendi. Batman Tarafsız Haber Gazetesi olarak, genç çifti kutlar, bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Etiketler: Görnü ailesi Ferit Görnü Fatma Kölge Genç çift GÖRNÜ VE KÖLGE AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ düğün nikah mutlu gün
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.