YAŞAM HASTANESİ, SAĞLIK’TA KALİTEYİ YÜKSELTİYOR
Yukarı

YAŞAM HASTANESİ, SAĞLIK’TA KALİTEYİ YÜKSELTİYOR

Özel Batman Yaşam Hastanesi sağlık hizmetlerindeki kaliteyi daha da yükseltiyor.

YAŞAM HASTANESİ, SAĞLIK’TA KALİTEYİ YÜKSELTİYOR
Bu içerik 695 kez okundu.

Batman’da Sağlık alanında hizmet veren Özel Batman Yaşam Hastanesi yeni ek binasının bitmesi ile sağlık alanında Batmanlılara daha da kaliteli sağlık hizmet veriyor. Tarafsız Haber Gazetemizin imtiyaz sahibi Cebrail Uyanık’ı ziyaret eden Özel Batman Yaşam Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Seda Ağır ve Sosyolog Taner Günce, sağlık hizmetleri ile ilgili bilgi verdi.

Özel Batman Yaşam Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Seda Ağır; ‘’Hastanemizin fiziki durumunu 2 katına çıkardık, yenilenen hastane bekleme salonları ve poliklinik odaları ile daha ferah bir duruma sahip, modern bir mimariyle tasarlanan Hastanemizin içyapısı hasta ve yakınlarından tam not alıyor. Bölgenin ilk Özel hastaneleri arasında yer alan Özel Batman Yaşam hastanesi bünyesindeki tecrübeli doktorlarımız hastalara Şifa dağıtıyor’’ dedi.

Etiketler: Özel Batman Yaşam Hastanesi sağlık hizmetlerindeki kalite Batman Seda Ağır Taner Günce Cebrail Uyanık Yaşam Hastanesi SAĞLIK’TA KALİTEYİ YÜKSELTİYOR
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.