BENEK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Yukarı

BENEK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Batman’ın önde gelen ailelerinden olan Benek ailesinin gençlerinden Yusuf Benek, görkemli bir düğün töreniyle hayatını Sisem Benek ile birleştirdi. Genç çift, düzenlenen muhteşem düğün töreni ile bir ömür boyu mutluluğa 'evet' dedi.

BENEK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Bu içerik 1132 kez okundu.

Batman’ın köklü ailelerinden olan Benek ailesinin büyüklerinden H. Veysi Benek’in oğlu Yusuf Benek, masal gibi bir düğün töreniyle hayatını Eşref Benek’in kızı Sisem Benek ile birleştirdi.

Hafta sonu Beyaz İnci Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün törenine siyaset, bürokrasi, spor, basın, sanat, müzik, iş dünyası ve seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

Davetlilerin alkışları eşliğinde salona giren çiftin nikahını Belediye Evlendirme Müdürü Nuri Turgut kıyarken, şahitliklerini ise çiftin yakınları yaptı. Genç çiftin nikahını kıyan Turgut, evlilik cüzdanını geline vererek, çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Nikahın ardından Yusuf ve Sisem çifti ilk danslarını gerçekleştirdi. Düğünde davetlilerle yakından ilgilenen Benek ailesi, davetlileri kapıda karşıladı. Nikah töreninin ardından Benek ailesinin eş, dost ve akrabaları yeni çifti tebrik etti. Benek ailesi, davetlilerle tek tek ilgilenerek kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlere teşekkür etti. Batman Tarafsız Haber Gazetesi ve Uyanık ailesi olarak, genç çifti kutlar bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Etiketler: BENEK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ Sisem Benek Yusuf Benek Eşref Benek H. Veysi Benek mutlu gün masal gibi bir düğün töreni Batman Beyaz İnci Düğün Salonu
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.